Na jednej linie

Miłość, miłość w Zakopanem... Dokąd jechać w góry? Polskie Tatry czy zagraniczne pasma górskie? Najlepsze noclegi, schroniska, apartamenty.
Awatar użytkownika
Zofia Kopytlanka
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:55

Na jednej linie

Post autor: Zofia Kopytlanka »

Blog Na jednej linie jest blogiem podróżniczym o górach. Wspinaczka górska jest jedną z najlepszych form wypoczynku wczasowego. Wszyscy, którzy są zaciekawieni tematem, chcą się wybrać w przyszłości w góry lub po prostu odwiedzają rodzinę w polskich górach, znajdą na blogu przydatne i ciekawe artykuły, poradniki i wskazówki. Autor opisuje swoje wieloletnie wędrówki i dzieli się swoim doświadczeniem. Polecam.
Awatar użytkownika
Rower
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:53

Re: Na jednej linie

Post autor: Rower »

też uważam, ze wspinaczka to bardzo dobra forma wypoczynku. Sama bardzo lubie właśnie w taki sposób wypoczywać. Podstawą jednak jest odpowiednie wyposażenie które można dostać tutaj http://ratwork.pl/sprzet-wspinaczkowy,k,34.html . Bez przygotowania nie ma sensu wybierać się na takie wyprawy.

karabin m4
Awatar użytkownika
perdis
Posty: 28
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:04

Re: Na jednej linie

Post autor: perdis »

Wiecie co jeśli chodzi o zasady zdrowego stylu życia to są mi one dobrze znane jednak co do wyboru sportu to jest u mnie różnie. Wspinaczki na linie jeszcze nie próbowałem, bo nie widzę w tym nic fajnego, ale może się mylę i taka wspinaczka zapewnia sporo wrażeń i dużo adrenaliny?
ODPOWIEDZ