A może Petersburg?

Na weekend do Barcelony, czyli o podróżach po Europie.
Awatar użytkownika
Jasmin
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:37

A może Petersburg?

Post autor: Jasmin »

Zastanawiam sie nad wyjazdem wakacyjnym i to takim mniej popularnym i oczywistym jak zawsze. Więc wpadłam na pomysł by zamiast jak zawsze jechać na zachód i na południe, teraz pojechać w przeciwnym kierunku - wschód i północ. No i wypadło mi że Petersburg jest właśnie w tym kierunku. Co myślicie o tym?
Awatar użytkownika
Mari_ka
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 15:24

Re: A może Petersburg?

Post autor: Mari_ka »

Pomysł super:) Zawsze marzyło mi się,żeby pojechać do Rosji,zobaczyć Moskwę czy Petersburg.Niestety ten kierunek jest u nas mało popularny .Nie bardzo orientuje się jak zabrać się za organizację takiej wyprawy tym bardziej,że nie znam języka rosyjskiego.
Awatar użytkownika
tulips
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:28

Re: A może Petersburg?

Post autor: tulips »

Na zwiedzanie Petersburga najbardziej polecam się wybrać w okresie białych nocy. To fantastyczne przeżycie, a dodatkowo atmosfera jaka wówczas panuje w mieście jest niebywale magiczna.
Awatar użytkownika
Jasmin
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:37

Re: A może Petersburg?

Post autor: Jasmin »

tulips pisze: ↑24 lut 2020, 20:38 Na zwiedzanie Petersburga najbardziej polecam się wybrać w okresie białych nocy. To fantastyczne przeżycie, a dodatkowo atmosfera jaka wówczas panuje w mieście jest niebywale magiczna.
Ooo słuszny pomysł. Jak szukałam w necie to wyskoczyła mi, na hasło Petersburg i białe noce, Wytwórnia Wypraw. Nie znam ich ale program wygląda ciekawie. No i mają sam Petersburg oraz jakieś wyspy położone dalej na północ. I nie wiem co wybrać.
ODPOWIEDZ