Wyjazd na konferencję

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Wielisław-90
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2022, 5:33

Wyjazd na konferencję

Post autor: Wielisław-90 »

Przede mną dwudniowy wyjazd firmowy, jest w planach konferencja połączona z takim wyjazdem integracyjnym dla nas, pracowników firmy i jako, że będzie to mój pierwszy tego typu wyjazd, postanowiłem dopytać, jak to wygląda w praktyce? Co ja powinienem zabrać ze sobą taki wyjazd. Wiem, że hotel konferencja wybrany przez firmę jest naprawdę bardzo dobry.
cloee

Re: Wyjazd na konferencję

Post autor: cloee »

Właśnie też organizuję w najbliższym czasie konferencję i tak zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na sale konferencyjne w hotelu nad bałtykiem. A dokładnie chodzi mi tutaj o Hotel Zalewski - co o nim sądzicie? Czy ktoś z was może organizował taką okoliczność? Czy wszystko odbyło się zgodnie z waszym oczekiwaniem?
Tadeusz921

Re: Wyjazd na konferencję

Post autor: Tadeusz921 »

W temacie konferencji podrzucam Wam link do tego poradnika - https://naskrajnej.pl/2023/05/22/jak-do ... stauracji/ Możecie tam poczytać jak dobrze zorganizować konferencję firmową. Konferencje firmowe nie tylko dostarczają wiedzy i umożliwiają networking, ale także pomagają kształtować kulturę organizacyjną. To czas, gdy wartości i cele firmy mogą być przekazywane pracownikom w inspirujący sposób. Konferencje mogą promować współpracę, zaufanie i innowacyjność, co przekłada się na bardziej pozytywną atmosferę w miejscu pracy.

przeglądarka explorer 8
ODPOWIEDZ