nutridrinki na wzmocnienie

Inne tematy.
karina11

nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: karina11 »

czy nutridrinki faktycznie wzmacniaja? jak to jest z zastępowaniem nimi posiłku?czy jest uczucie sytości? Szukam jakichś dobrych nutridrinków dla seniora
agaszawa

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: agaszawa »

Wspomagają organizm, są bogate w białko, minerały i witaminy więc w jakimś stopniu zastępuję posiłek, sprawdzają się dla osób, które maja problem z normalnym jedzeniem. Polecam kupić w DOZ mają dobre ceny.
Orita

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: Orita »

Ja dla mojej babci kupuję nutridrinki właśnie w DOZie, przede wszystkim dlatego, że mają bardzo duży wybór, ale właśnie też ceny są zachęcające, a kupuję stacjonarnie, w osiedlowej aptece.
olencja

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: olencja »

My też kupujemy nutridrinki dla dziadka. Właśnie zauważyłam, że w DOZ stacjonarnie jest bardzo fajna cena i kupujemy już tylko u nich. Mają też duży wybór smaków.
maluska

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: maluska »

Właśnie dużym plusem DOZ jest to, że "zawsze jest pod ręką", stacjonarnie mają bardzo fajne ceny na nutridrinki, kupujemy regularnie dla dziadka i widzimy poprawę w stanie zdrowia.
Mixa

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: Mixa »

Zgadza się, nutridrinki z doz mają rewelacyjny stosunek jakości do ceny. My kupujemy Fresubin, ale mają tam naprawdę spory wybór. Najlepiej wybrać się do apteki i doradzą co wybrać.
liraska

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: liraska »

Masz rację, też kupuję nutridrinki dla babci w DOZie, my akurat wybieramy na wzmocnienie, fajnie, że jest dużo smaków do wyboru i ogólnie w DOZie mają dobre ceny.
hana

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: hana »

Nam też się super sprawdzają nutridrinki, kupujemy w aptece DOZ stacjonarnie bo mają najlepsze ceny i zawsze pod ręką, jeśli chodzi o smaki i rodzaje to też jest duży wybór.
Tedzia

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: Tedzia »

Dobrze wiedzieć, czeka mnie własnie operacja, po której przez tydzień będę musiała być na płynnej diecie. Własnie lekarz wspominał, że dobrze byłoby kupić nutridrinki. Zrobię w dozie zapasy
Mexa

Re: nutridrinki na wzmocnienie

Post autor: Mexa »

Ja też polecam nutridrinki z doz, bo mają naprawdę dobre składy, a cena jeszcze nie odstrasza, więc jak potrzebuję kupić nutridrinki to wybieram się do doz. Wybrór też mają spory i na miejscu doradzą co kupić.
ODPOWIEDZ