Mleko Bebilon

Inne tematy.
Angie

Mleko Bebilon

Post autor: Angie »

Czy możecie mi powiedzieć, gdzie najkorzystniej kupić Mleko Bebilon? Słyszałam dużo opinii o tym, że DOZ trzyma naprawdę przyzwoite ceny na tego typu produkty, a może wiecie czy gdzieś sa jeszcze lepsze ceny? Zależy mi żeby jak najwięcej oszczędzić.
Ori

Re: Mleko Bebilon

Post autor: Ori »

Zdecydowanie jak Bebilon, to najlepszą cenę trzyma doz - stacjonarnie. Dla mnie to jest plus, bo akurat tę aptekę mam najbliżej domu :) A ceny zdecydowanie niższe niż gdziekolwiek indziej :)
milka

Re: Mleko Bebilon

Post autor: milka »

My też kupujemy Bebilon w DOZie stacjonarnie, apteka właśnie pod ręką. Poza tym chyba mają najlepszą cenę jak porównywałam, a w dzisiejszych czasach warto oszczędzać.
bamiczka

Re: Mleko Bebilon

Post autor: bamiczka »

Mnie bardzo cieszy ta promocja na Bebilon, nie ukrywajmy sporo tego idzie więc jak jest dobra cena to chętnie robię zapas. W DOZ mają na to mleko naprawdę bardzo dobrą cenę.
girs

Re: Mleko Bebilon

Post autor: girs »

Tak dokładnie, ja też sporo zaoszczędziłam na mleko dzięki tej promocji w DOZie, kupuję regularnie u nich, sporo tego idzie mimo wszystko, trochę maluch tego zjada.
Awatar użytkownika
diwa
Posty: 50
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:44

Re: Mleko Bebilon

Post autor: diwa »

Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.
krecia

Re: Mleko Bebilon

Post autor: krecia »

Też niedawno kupiłam Bebilon w DOZ, aż się zdziwiłam, że w takiej fajnej cenie można dostać, wróciłam po kolejne opakowania, bo wolę kupić na miejscu stacjonarnie niż zamawiać online.
kabelka

Re: Mleko Bebilon

Post autor: kabelka »

Odkąd przestałam karmić piersią, przeszliśmy na mleko bebilon, kupuję je zawsze w dozie, mają dobre ceny i zazwyczaj nie ma problemu z dostępnością. A nie opłaca mi się zamawiać go na zapas, więc wolę kupic stacjonarnie
Vena

Re: Mleko Bebilon

Post autor: Vena »

Ja też jestem zadowolona z mleka Bebilon, jak dla mnie to jest najlepsze mleko. Dziecko nie ma po nim żadnej kolki, no i jest w dobrej cenie, a najbardziej opłaca się kupować w doz (taniej niż tam nie znalazłam).
elajza

Re: Mleko Bebilon

Post autor: elajza »

Ja też nie znalazłam taniej Bebilonu niż mają w DOZie stacjonarnie, w sumie moja córka od samego początku jest na Bebilonie i naprawdę sprawdza nam się bardzo dobrze.
Nesta

Re: Mleko Bebilon

Post autor: Nesta »

W temacie mleka Bebilon to jak najbardziej polecam kupować z doz, bo ceny mają najlepsze. A mleko oczywiście polecam, bardzo dobrze się u nas sprawdziło i z tego co czytam nie tylko u nas :)
ODPOWIEDZ