Jaki prywatny dom opieki polecacie?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Jakub1991
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:36

Jaki prywatny dom opieki polecacie?

Post autor: Jakub1991 »

Hej! Jaki prywatny dom opieki w Łodzi polecacie?
Awatar użytkownika
emma
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2019, 15:33

Re: Jaki prywatny dom opieki polecacie?

Post autor: emma »

Od serca mogę polecić Familię. Starość spędzili tam moi dziadkowie. Personel staje tam na wysokości zadania, zapewnia sprzęt pomocniczy i praktykę przeciwodleżynową.
Awatar użytkownika
róża
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 0:15

Re: Jaki prywatny dom opieki polecacie?

Post autor: róża »

Dokładnie – zgadzam się z przedmówcą. Jeśli prywatny dom opieki, to tylko Familia. Panuje tam domowa atmosfera i pracują ludzie, którzy są naprawdę zaangażowani. 
Awatar użytkownika
Komiksowa
Posty: 56
Rejestracja: 31 maja 2019, 13:57

Re: Jaki prywatny dom opieki polecacie?

Post autor: Komiksowa »

W Nowym Dworze Mazowieckim jest zakład opiekuńczo-leczniczy "Dom Rodzinny". Jeśli jesteście z właśnie tych stron, to warto się zapoznać z ofertą. Moim zdaniem to konieczne by mieszkać blisko takiego domu opieki, by móc odwiedzać bliską osobą. To ważne. Musi czuć, że mimo wszystko jesteśmy.
Awatar użytkownika
lajw
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:47

Re: Jaki prywatny dom opieki polecacie?

Post autor: lajw »

Ja osobiście nie mam przekonania do takich miejsc. Dla mnie to absolutna ostateczność. Zdecydowanie bardziej jestem za zatrudnieniem opiekunki do takiej osoby wymagającej opieki i nadzoru . Sam zastanawiałem się nad podjęciem takiego zajęcia w Niemczech bo tam jest ogromne zapotrzebowanie na takie osoby. Na http://europraca.com.pl/czy-praca-opiek ... tresujaca/ znalazłem ciekawy artykuł na temat stresu w pracy takiej osoby.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Jaki prywatny dom opieki polecacie?

Post autor: kizia45 »

Dom opieki to jedno, a jak zadbać o dobre zdrowie naszych seniorów? Przede wszystkim dobrze jest poznać możliwie jak najwięcej możliwości z zakresu badań. Wiek senioralny to czas, kiedy wiele zmian zachodzi w organizmie, więc warto śledzić zmiany w stanie zdrowie. Dobrym pomysłem są bezpłatne badanie słuchu które pozwolą określić jak funckjonuje ten narząd i czy czegoś nie potrzeba zrobić aby polepszyć jakość słyszenia.
ODPOWIEDZ