Budowa domu stolarka

Inne tematy.
Kłaczek

Budowa domu stolarka

Post autor: Kłaczek »

Obecnie jestem w trakcie budowy i muszę podjąć decyzję co do wyboru producenta okien i drzwi. Po długich poszukiwaniach chcę postawić na producenta https://www.drutex.pl/ bo to polska jakość a w dodatku lider rynku europejskiego. Mają świetny wybór więc chyba nie ma co dalej szukać?
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Budowa domu stolarka

Post autor: gament »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://www.koptech.com.pl/transport-nienormatywny/
Lućka

Re: Budowa domu stolarka

Post autor: Lućka »

Budowa domu - to przede wszystkim dobry projekt. Jak takowy będzie łatwiej będzie się wam budowało a i zadowolenie w przyszłości gwarantowane. Nam dzięki poleceniu udało się trafić do pracowni architektonicznej - Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ .Tam na prawdę było w czym wybierać - dysponują szeroką bazą projektów budowlanych. Otrzymaliśmy także pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 1,6 tys. zł - w tym projekt szamba i ogrodzenia.
ODPOWIEDZ