Opinie - figot.pl

Jak wybrać fotele do ogrodu? Jak stworzyć własny ogródek warzywny? Gdzie zaopatrzyć się w sadzonki roślin i meble ogrodowe?
Awatar użytkownika
Beatrycja80
Posty: 7
Rejestracja: 09 cze 2019, 18:05

Opinie - figot.pl

Post autor: Beatrycja80 »

Idzie wiosna, siedzimy w domu, więc chciałabym uporządkować ogród. Mieszkamy tu niedługo, więc nie mam nawet łopaty :) Znajomy poleca figot.pl, ponoć mają absolutnie wszystko. Ktoś coś stamtąd zamawiał?
Awatar użytkownika
olena_84
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:13

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: olena_84 »

Mój mąż ma z figot wszystkie narzędzia i bardzo sobie chwali : ) Mają ogromny wybór, z przeróżnych kategorii, więc na pewno znajdziesz też coś do ogrodu.
Awatar użytkownika
Tulimir-70
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Tulimir-70 »

Kiedy szukam jakichś nowych narzędzi, to zawsze wchodzę na figot.pl, bo po prostu wiem, że znajdę tam wszystko, czego potrzebuję. Mają wybór w każdym przedziale cenowym. A dział z narzędziami do ogrodu jest spory, więc bez problemu stworzysz swój podstawowy zestaw ;)

tavor tar 21
Awatar użytkownika
Mariam
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2019, 2:30

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Mariam »

Ja też zaczęłam już w tym roku akcję ogród :) Z Figot mam podkaszarkę, sekatory, węże ogrodowe. W sumie większość narzędzi ogrodniczych. Nigdy się nie zawiodłam, szybka wysyłka i fajne ceny :)

żywa choinka kraków
Awatar użytkownika
Sambor1969
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 10:49

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Sambor1969 »

Mają tam dosłownie wszystko do domu i ogrodu: narzędzia, meble, a nawet akcesoria dla dziecka. Regularnie robię tam zamówienia i zawsze wszystko jest porządne i solidne.
Awatar użytkownika
Jowita
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2019, 5:18

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Jowita »

Kupowałam niedawno kosiarkę w Figot i mogę pochwalić bardzo konkretną, rzeczową i znającą się na sprzedawanym sprzęcie obsługę. Zadzwoniłam z prośbą o poradę i pomogli mi wybrać sprzęt dla mnie. Super, polecam.
Awatar użytkownika
Otokar1995
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2020, 22:57

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Otokar1995 »

Sklep Figot polecił mi znajomy, kiedy szukałem pompy do oczka wodnego. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ich ceny, są bardzo przystępne, lepsze niż w innych sklepach. Mają też inne rzeczy do domu.
Awatar użytkownika
Dzwonimierz1968
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2020, 4:44

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Dzwonimierz1968 »

Bardzo dobry sklep, rzeczywiście wyróżnia się na tle konkurencji, moim zdaniem przede wszystkim OGROMNYM asortymentem. W figot.pl możesz wyposażyć cały dom. Na pewno mają też sprzęt do ogrodu, więc zamawiaj śmiało!
Awatar użytkownika
Lambert
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2019, 17:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Lambert »

Figot to porządny sklep. Mają dobre ceny i, tak jak wspomnieli koledzy przede mną, wielki, wielki wybór. Dla mnie dodatkowym plusem jest na pewno bardzo przejrzysta i czytelna strona internetowa, łatwo tam znaleźć to, czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
ludomir_81
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2019, 0:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: ludomir_81 »

Polecam Figot. Szeroki asortyment, dobre ceny, a przesyłki przychodzą błyskawicznie
Awatar użytkownika
Łazarz
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:45

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Łazarz »

Mają tam wszystko, czego możesz potrzebować do ogrodu - kosiarki, nożyce, węże ogrodowe, szpadle, taczki, wszystko. Nawet odzież ochronną. Na razie mam za sobą jedne zakupy na figot.pl, ale na pewno będę tam wpadać częściej.
Awatar użytkownika
herman
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:11

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: herman »

Jeśli chodzi o narzędzia, to ja polecam figot.pl. Mają tam absolutnie wszystko, a zamówienia realizują ekspresowo. Nie zapłacisz jakoś szczególnie dużo, chociaż akurat w przypadku narzędzi wiadomo, że cena to kwestia drugorzędna, liczy się jakość. A z jakością nie ma tam problemu, mają towar od najlepszych producentów.

sklep elektroniczny ursynów
Awatar użytkownika
Oleg-89
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:45

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Oleg-89 »

Na figot.pl zamawiałem rok temu kosiarkę. Mają spory wybór i najlepszych producentów. Z kosiarki jestem zadowolony, zamówienie przebiegło sprawnie, paczka dotarła do mnie bardzo szybko. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
olgierd_97
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:17

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: olgierd_97 »

Bardzo dobry sklep z narzędziami. Przystępne ceny, dobrej jakości produkty.
Awatar użytkownika
Kiliana_65
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 13:05

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Kiliana_65 »

Ja też zaczynam przygodę z ogrodnictwem i mąż zamówił mi wszystko właśnie z Figot. Szpadelek, taczkę, nożyce, nawet jakiś opryskiwacz. Polecam : )
Awatar użytkownika
Ziemowit
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2019, 5:49

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Ziemowit »

Mieszkam w małej miejscowości, więc często zamawiam różne rzeczy przez internet. Mogę Ci polecić ten internetowy sklep figot.pl, mają wielki wybór i dobry ceny.
Awatar użytkownika
Wacław
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2019, 1:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Wacław »

Ja ostatnio kupiłem w Figot glebogryzarkę spalinową. Mają tam dużo sprzętu do ogrodu. Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Tobiasz1999
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2020, 9:26

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Tobiasz1999 »

Ja narzędzia ogrodowe zawsze kupuję online i ostatnio odkryłem właśnie Figot, mogę polecić. Szybki czas realizacji zamówienia.
Awatar użytkownika
Syriusz_79
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:15

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Syriusz_79 »

Dobry sklep, przystępne ceny, duży wybór. Polecam.
Awatar użytkownika
Samara-92
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2020, 18:23

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Samara-92 »

Ja się na tym nie znam, ale mąż wszystko zamawia z figot.pl. Bardzo sobie chwali, szybko realizują zamówienia i mają wszystko, co potrzebne.
Awatar użytkownika
Polianna-96
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2020, 16:40

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Polianna-96 »

Ja teraz siedzę na działce i zaczęłam działać w ogrodzie, więc jestem na bieżąco. Swoje zakupy zrobiłam właśnie na figot.pl, kupiłam szpadle, sekator, porządne nożyce do krzewów, nowy wąż ogrodowy. Wszystko najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
apolinary68
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:08

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: apolinary68 »

Polecam ten sklep, nigdy się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
Rachela80
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2019, 22:17

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Rachela80 »

W Figot mają zdecydowanie najlepszej możliwej jakości narzędzia. W ofercie znajdziesz naprawdę porządnych producentów, ceny są przystępne, a przede wszystkim jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
Heliodor-97
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2019, 21:30

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Heliodor-97 »

Ja mam z Figot większość sprzętu do ogrodu - podkaszarkę, opryskiwacz i kosiarkę. Teraz planuję zakup pompy obiegowej do ogrzewania, bo przy poprzednich zamówieniach byłem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Mariam
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2019, 2:30

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Mariam »

Ja trafiłam na ten sklep zupełnym przypadkiem, bo o dziwo mają w ofercie sporo rzeczy dla dzieci, a szukałam akurat leżaczka bujaczka dla synka. Potem mąż zamawiał tam też narzędzia i też był zadowolony.
Awatar użytkownika
olena_84
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:13

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: olena_84 »

Miałam tak samo :) Mąż zamawiał tam akurat coś do ogrodu, ale zauważył, że mają dział z rzeczami dla dzieciaków i mamy teraz stamtąd bramkę ochronną na łóżeczko, inhalator i rowerek biegowy :) Nie spodziewałam się tam takiego asortymentu, a naprawdę warto zajrzeć do tego działu.
Awatar użytkownika
edyta_91
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2020, 22:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: edyta_91 »

W Figot mają w ofercie nawet frezarkę do paznokci :) Ja trafiłam na nich, kiedy szukałam odzieży roboczej dla chłopaka. Szybka wysyłka i dobre ceny.
Awatar użytkownika
Gualfard
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2019, 17:04

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Gualfard »

Ja niedawno zamawiałem w Figot zestaw kluczy nasadowych w bardzo dobrej cenie i od fajnego producenta. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Awatar użytkownika
Łazarz
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:45

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Łazarz »

Ja z kolei byłem pod wrażeniem wyboru artykułów takich, jak inhalatory, ciśnieniomierze, szczoteczki soniczne czy nawilżacze powietrza. W tym sklepie można znaleźć dosłownie wszystko.
Awatar użytkownika
Ziemowit
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2019, 5:49

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Ziemowit »

To prawda. Wchodzisz kupić kosiarkę, a kupujesz jeszcze elektryczny termofor i rowerek stacjonarny :) Ale mi to bardzo odpowiada, wszystko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
herman
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:11

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: herman »

Mam z Figot sporo rzeczy do roweru - latarkę czołową na wypadek jazdy wieczorem, zapięcie do roweru, pompkę i jeszcze parę rzeczy. Bardzo lubię ten sklep, mają ogromny wybór.
Awatar użytkownika
róża
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 0:15

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: róża »

Sama nie zamawiam z figot.pl, ale mąż zamawia regularnie i zawsze znajduje tam to, czego potrzebuje. Mają też przystępne ceny.
Awatar użytkownika
Tobiasz1999
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2020, 9:26

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Tobiasz1999 »

Największym plusem tego sklepu jest z pewnością wielkość asortymentu. To niesamowite, jak duży mają wybór w każdej kategorii. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Lambert
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2019, 17:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Lambert »

Wracając do tematu ogrodnictwa, dodam od siebie, że z Figot mam swoją najlepszą kosiarkę. Ma już ładnych parę lat i jest w pełni sprawna i kosi dalej świetnie.
Awatar użytkownika
Jakub1991
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:36

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Jakub1991 »

Ja kupowałam tam w zasadzie większą część akcesoriów i sprzętu ogrodniczego. A to dlatego, że mają tego naprawdę dużo i można przebierać do woli, każdy znajdzie coś dla siebie, w odpowiednim przedziale cenowym.
Awatar użytkownika
Syriusz_79
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:15

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Syriusz_79 »

Można u nich wyposażyć cały garaż, od góry do dołu. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo lubię kupić zestaw raz, a solidnie.
Awatar użytkownika
Sambor1969
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 10:49

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Sambor1969 »

Bardzo dobry sklep, największy wybór narzędzi w sieci.
Awatar użytkownika
Tulimir-70
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Tulimir-70 »

Można upolować naprawdę świetne okazje na promocjach. A i bez nich mają świetne ceny.

gumowe pociski
Awatar użytkownika
Marcjanna63
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2019, 5:06

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Marcjanna63 »

Polecam kupować u nich myjki ciśnieniowe. Mają najlepszych producentów sprzętu, a do tego świetne ceny.
Awatar użytkownika
Jolanta
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2019, 22:16

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Jolanta »

Zgadzam się, duży wybór dobrych producentów to zdecydowanie ich mocna strona. Naprawdę dobra jakość.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2019, 5:52

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: lilia »

No i przesyłki przychodzą bardzo szybko, nie trzeba czekać. Nawet przy większych zamówieniach.
Awatar użytkownika
Klaudiusz_84
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:41

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Klaudiusz_84 »

Powtórzę pewnie po poprzednich komentarzach, ale słuchajcie, to jak duży wybór ma na stronie ten sklep, to jest niesamowite. W Figot można kupić WSZYSTKO z narzędzi i nie tylko.
Awatar użytkownika
Dzwonimierz1968
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2020, 4:44

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Dzwonimierz1968 »

Mają ceny lepsze i niższe niż inne sklepy. Mnie to przekonuje, lubię dobre okazje cenowe.

protezy kończyn dolnych kraków
Awatar użytkownika
rowerowy
Posty: 60
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:15

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: rowerowy »

Widzę, że jest to sklep. jak to się kiedyś modnie mówiło, wielobranżowy i że można tam niemal wszystko dostać. A czy coś takiego jak pompa hydro-vacuum też tam jest do kupienia? Szukam takiej i na razie w sklepie Watermark je dostałem, ale wiecie, jak to jest. Jak się ma na porównanie, to człowiek od razu spokojniejszy, prawda? I lepiej wybierze.
Wojówicz

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Wojówicz »

Z doświadczenia mogę polecić w zakresie wyposażenia do ogrodu i nie tylko - https://www.midatech.pl/ Na stronie mozna wybrac setki węzy, złączy, akcesoriów i podobnych produktów.
Wojtek ś

Re: Opinie - figot.pl

Post autor: Wojtek ś »

Witam
Czy wie ktoś co się dzieje z tym sklepem? Zamknięty czy co? Kupiłem u nich spawarkę za pobraniem (na szczęście) i od ponad tygodnia ani słychu. Żadnego potwierdzenia, kontakt przez formularz zgłoszeniowy na stronie bez echa, dzwonie i nikt nie odbiera, skrzynka zapchana, maile na adres podany na stronie nie dochodzą. Radzę unikać albo upadli podczas pandemii albo to fake.
ODPOWIEDZ