Domel letniskowy

Miłość, miłość w Zakopanem... Dokąd jechać w góry? Polskie Tatry czy zagraniczne pasma górskie? Najlepsze noclegi, schroniska, apartamenty.
Awatar użytkownika
Ulryka1963
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2022, 1:09

Domel letniskowy

Post autor: Ulryka1963 »

W tym roku zrealizowaliśmy nasze wieloletnie marzenie o własnym domku letniskowym w górach. Nie ukrywam, że trafiła się nam okazja, z której żal byłoby nie skorzystać:) W tym momencie jesteśmy własnie w trakcie remontu ogrodzenia i urządzania ogrodu. Możecie doradzić, polecić jakie napędy do bram się sprawdzają przy bramie przesuwnej na takiej działce?
mglistoo

Re: Domel letniskowy

Post autor: mglistoo »

W sumie ja się na tym średnio znam, ale dla mnie na pewno takie https://dreammobilhouse.pl/ domki mobilne są czymś fajnym. Można szukać różnego rodzaju ofert, ale o tej na razie słyszałam wiele dobrego. Dodatkowo to jest coś sensownego, bo mimo wszystko pasuje do naszego ogródka. Myślę o tym sensownie, dlatego sprawdzam na nich namiary:
Dream Mobil House sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: 500 220 300 email: [email protected]
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Domel letniskowy

Post autor: lajla »

Muszę przyznać, że sama od dłuższego czasu zastanawiam się nad inwestycją w porządny domek letniskowy mobilny. Wspominała mi o tego typu rozwiązaniach moja znajoma i zaczęłam rozglądać się w sieci za jakimiś ciekawymi propozycjami w tym zakresie. Na stronie firmy livetinyhouse.eu udało mi się znaleźć bardzo ciekawy model i jestem ciekawa, co wy uważacie na ten temat. Dajcie znać, a będę wdzięczna za wszelkie polecenia.
ODPOWIEDZ