Strona 1 z 1

Zajęcia dla dzieci

: 29 sty 2020, 13:54
autor: Marina
Witajcie,
czy Wasze pociechy uczęszczają na jakieś zajęcia dodatkowe? Jeśli tak, to na jakie? Ja ostatnio trafiłam na ofertę kursów języka angielskiego dla dzieci na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci. Jak sądzicie, czy warto dziecko zapisać n taki kurs w Szkole Językowej ProfiLingua?

Re: Zajęcia dla dzieci

: 25 lut 2020, 22:52
autor: renia
Wolę jak moje dziecko czyta książkę niż siedzi przed telewizorem bądź przy komórce. Kupiłam swojemu synowi powieść "Self-Reg. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę " Bardzo mu się podobał watek tej powieści . Zamówiłam ja tutaj https://www.taniaksiazka.pl/self-reg-op ... 21185.html . To propozycja zarówno dla przedszkolaków, jak i dla ich rodziców.

Re: Zajęcia dla dzieci

: 01 cze 2020, 1:06
autor: Marysia76
Witam, na jakie zajęcia chodzą wasze pociechy? Moja corcia ostatnio powiedziala,ze chcialabym chodzic na zajecia z gimnastyki. Co o tym sądzicie https://kidos.pl/zajecia/warszawa/p,akr ... gimnastyka ? Czy to bezpieczny sport dla dzieci w wieku 6 lat? Chętnie porozmawiam z jakims rodzicem,ktorego dziecko rowniez byloby chętne na takie zajecia.

Re: Zajęcia dla dzieci

: 08 cze 2020, 16:50
autor: Kasjana
Moje dzieci nigdy nie były chętne do brania udziału w jakichkolwiek zajęciach poza lekcyjnych,jednak od zawsze amatorsko interesowały się sportem,jeździły na rowerze,wrotkach,rolkach,ostatnio zamarzyły o hulajnodze z https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Hulajnogi-289.html
Nigdy też sama nie zmuszałam dzieciaków by na tego typu zajęcia chodziły,wolały same rozwijać swoje zainteresowania sportowe,w których od zawsze je wspierałam i podziwiałam coraz to nowe figury,nowe osiągnięcia i wygrane.

Re: Zajęcia dla dzieci

: 15 cze 2020, 12:58
autor: Karola
Cześć wiecie, że sami również możecie pracować ze swoimi pociechami i zwiększyć możliwości intelektualne swoich dzieciaków? I to wcale nie jest takie trudne wystarczy odrobina chęci :) Słyszał ktoś z was o metodzie Krakowskiej? więcej na jej temat znajdziecie na stronie https://juniora.pl/metoda-krakowska-inf-27.html . Jest to neurobiologiczna terapia skierowana dla dzieci z problemami ale i dla tych zdrowych. Wpływa na nią wiele technik terapeutycznych.

Re: Zajęcia dla dzieci

: 30 wrz 2020, 18:29
autor: dayz
Bardzo interesujące i w przemiłej atmosferze prowadzone są zajęcia dla dzieci w gabinet logopedyczny Stokłosy . W razie problemów z wymową zachęcam do skorzystania usług tego gabinetu

Re: Zajęcia dla dzieci

: 07 sty 2021, 19:58
autor: Śnieżka
Jeśli w domu brakuje Wam już pomysłów na zorganizowanie zajęć dzieciom, to zajrzyjcie na bloga https://kidos.pl/blog/portrety-z-lisci- ... z-dziecmi/ . Znajdziecie tam wiele inspirujących pomysłów, a nuda długo nie wróci do waszego do.

Re: Zajęcia dla dzieci

: 11 maja 2021, 11:00
autor: Łukasz1231
Hej. Mój syn od małego układał drewniane puzzle i modele 3D od shop36.pl. Myślę, że wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Składanie modeli 3D bardzo rozwinęło jego wyobraźnię i kreatywność. Polecam taką formę spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Re: Zajęcia dla dzieci

: 30 wrz 2021, 9:40
autor: Karin
Fajnie, że ma takie zainteresowania. Takie puzzle 3d i modele są bardzo rozwijające. Gdybyś szukał fajnych zestawów to rzuc okiem na sklep Nice Idea. Jest w czym wybierać. Tutaj na przykłąd drewniane samoloty https://nice-idea.pl/pl/menu/drewniane- ... moloty-383 , ale są też pociągi, samochody czy nawet zwierzęta. Myślę, że wybierzesz coś dla swojego syna.