Jak ujędrnić biust

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bejbi
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2019, 7:44

Jak ujędrnić biust

Post autor: Bejbi »

Chcesz ujędrnić swój biust? Jeśli tak to koniecznie zapisz się na delikatny masaż ujędrniający. Serdecznie polecam go każdemu, kto chce uniknąć rozstępów w ciąży lub po prostu poprawić stan swojego biustu.
Awatar użytkownika
Dimitra
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:56

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Dimitra »

Ja akurat nie szłam typowo z biustem ale ogólnie zależało mi na poprawie jędrności ciała i byłam na takich zabiegach - https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ No i brzuszek i piersi mi się pięknie ujędrniły. Z udami nie miałam problemów ale też widze poprawę, a to było raptem parę zabiegow
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Marina »

Bardzo ważne jest to, aby zadbać o biust w czasie ciąży, bo właśnie wtedy skóra może być mocno narażona na utratę jędrności. Ja stosowałam serum ujędrniające do biustu marki https://www.mustela.pl/ i na szczęście nawet po porodzie mój biust nadal wygląda dobrze ;)
Awatar użytkownika
majcia87
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:41

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: majcia87 »

A moze warto sie zastanowic nad takim bezinwazyjnym powiekszeniem biustu jak https://bienkowscyclinic.pl/blog/bezinw ... otransfer/ ? Wydaje mi sie, ze to fajne rozwiazanie, ktore pozwoli Ci ujedrnic i wysemytrezowac twoje piersi :) efekt jest bardzo naturalny a mysle, ze bedziesz naprawde zadowolona
Awatar użytkownika
Terenia08
Posty: 106
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:26

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Terenia08 »

Wysokiej jakości serum do pielęgnacji skóry czy to biustu czy twarzy polecam szukać w dobrych i sprawdzonych drogeriach internetowych jak Cocolita. Tam można znaleźć praktycznie wszystko co jest potrzebne do codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. Sama kupuję kosmetyki wyłącznie przez internet bo nie muszę nigdzie wychodzić, mam dostęp do szerokiego asortymentu, a także ceny są niższe niż stacjonarnie.

producenci drobiu
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 98
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: kozi44 »

trzeba stosowac odpowiednie kosmetyki, ja polecam przejrzeć ofertę tej hurtowni kosmetycznej https://sklep.fryzaw.pl/produkty/kosmet ... ala,2,5755 Wybór spory, kosmetyki i akcesoria do włosów, ciała, twarzy, paznokci. Jakość super, ceny konkurencyjne, także warto
Awatar użytkownika
Dorjakimi85
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 14:24
Kontakt:

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Dorjakimi85 »

Ja natomiast miałam problem zbyt dużymi piersiami, brak rozmiarówek staników, ból przeciążonych pleców. Tutaj https://www.mandalaclinic.com/oferta/redukcja-piersi/ mi bardzo pomogli. Profesjonalna klinika
Awatar użytkownika
Robert555111
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 12:00

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Robert555111 »

Wydaje mi się, ze podniesienie biustu bardzo pomoże. Biust będzie wydawać się jędrniejszy. Na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/podniesienie-biustu/ możecie poczytać na temat takiego zabiegu oraz sprawdzić jaki jest koszt takiego zabiegu.
Awatar użytkownika
Dimitra
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:56

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Dimitra »

Hmmm a wegańskie serum ujedrniajace do pielęgnacji biustu z Bielendy z serii vege mama znacie? Moim zdaniem z kosmetyków dostępnych do piersi to jeden z najlepszych i co najważniejsze to działa :)
Grześ33111

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Grześ33111 »

Wydaje mi sie, że operacje nie sa dobrą opcją. Może lepiej zaakceptować swoje ciało?
____
gwoździarka pneumatyczna
Tolimiruś3783

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Tolimiruś3783 »

Operacja plastyczna ujędrni biust. Nie ma innej możliwości.
______
roboty agv
Piotruś2311

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Piotruś2311 »

Nie wiem czy warto poddawać się takim operacjom. Jest to troche ryzykowne według mnie.
___
sylwester w górach
Juleś03311

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Juleś03311 »

Zabiegi z medycyny estetycznej pomagają ujędrnić biust. Uważam, że jest to ciekawa opcja.
___
shilajit
rówer

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: rówer »

Można wybrać się do Elite w Warszawie na leczenie i na odpowiednie ujędrnienie. Ja też chyba się tam zapiszę na coś takiego jak plastyka warg sromowych https://www.elite.waw.pl/plastyka-warg-sromowych-wiekszych . To krępujący problem, ale wiem, że tam sobie poradzą. I ja się będę w końcu cieszyć seksem.
Anitką

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Anitką »

Każdy przypadek jest inny i dlatego mogę ci polecić byś udała się na konsultację do bardzo dobrej kliniki Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ możesz umówić się przez ich stronę .Tam po wywiadzie specjaliści ci doradzą najskuteczniejszą metodę:).
ekś

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: ekś »

Mój był tak tragiczny, że nie dało się go w ogóle ujędrnić bez użycia skalpela. Operację powiększenia, chociaż może raczej ujędrnienia biustu wykonał dr Łątkowski, to rzetelny chirurg z kliniki w Polanicy-Zdroju. To bardzo dobry specjalista, który bez problemu przeprowadził zabieg, biust wyszedł dokładnie taki, jaki chciałam mieć. W końcu nie leży, a ładnie został ujędrniony, nie odstaje sztucznie, ale naprawdę super się prezentuje, polecam.
Piotruś29

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Piotruś29 »

Terenia08 pisze: ↑19 kwie 2020, 19:41 Wysokiej jakości serum do pielęgnacji skóry czy to biustu czy twarzy polecam szukać w dobrych i sprawdzonych drogeriach internetowych jak Cocolita. Tam można znaleźć praktycznie wszystko co jest potrzebne do codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. Sama kupuję kosmetyki wyłącznie przez internet bo nie muszę nigdzie wychodzić, mam dostęp do szerokiego asortymentu, a także ceny są niższe niż stacjonarnie.
Chyba jest to jakaś nowa drogeria, bo pierwsze o niej słyszę. Gdzie można ją znaleźć?
____
logo dla branży gastronomicznej
Grusza Ż

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Grusza Ż »

Oprócz ćwiczeń dobry olejek do biustu mogę wam polecić z własnego doświadczenia. Producent Eveline Cosmetics, nazwa olejku to Egyptian Miracle - niebieska etykieta na złotym olejku. Ładnie pachnie, dobrze się wchłania i ujędrnia skórę która jest przyjemna w dotyku. Dla piersi delikatny <3
Natanuś88

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Natanuś88 »

Bejbi pisze: ↑06 sie 2019, 15:47 Chcesz ujędrnić swój biust? Jeśli tak to koniecznie zapisz się na delikatny masaż ujędrniający. Serdecznie polecam go każdemu, kto chce uniknąć rozstępów w ciąży lub po prostu poprawić stan swojego biustu.
Nie wiem czy masaże mogą pomóc ujędrnić biust. Aczkolwiek można coś takiego spróbować.
_____________________________________
ekspozytory naladowy na napoje
Adaś2

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Adaś2 »

Terenia08 pisze: ↑19 kwie 2020, 19:41 Wysokiej jakości serum do pielęgnacji skóry czy to biustu czy twarzy polecam szukać w dobrych i sprawdzonych drogeriach internetowych jak Cocolita. Tam można znaleźć praktycznie wszystko co jest potrzebne do codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. Sama kupuję kosmetyki wyłącznie przez internet bo nie muszę nigdzie wychodzić, mam dostęp do szerokiego asortymentu, a także ceny są niższe niż stacjonarnie.
Nie każdemu serum pomaga. Lepiej poczytać zanim się czegoś użyje.
____
święta w górach
Michał34

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Michał34 »

Dimitra pisze: ↑20 lip 2020, 7:09 Hmmm a wegańskie serum ujedrniajace do pielęgnacji biustu z Bielendy z serii vege mama znacie? Moim zdaniem z kosmetyków dostępnych do piersi to jeden z najlepszych i co najważniejsze to działa :)
Nie znam czegoś takiego. Nigdy o tym nie słyszałem.
___________________________________________________________
adidas-fc.pl
Miłosz63

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: Miłosz63 »

Terenia08 pisze: ↑19 kwie 2020, 19:41 Wysokiej jakości serum do pielęgnacji skóry czy to biustu czy twarzy polecam szukać w dobrych i sprawdzonych drogeriach internetowych jak Cocolita. Tam można znaleźć praktycznie wszystko co jest potrzebne do codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. Sama kupuję kosmetyki wyłącznie przez internet bo nie muszę nigdzie wychodzić, mam dostęp do szerokiego asortymentu, a także ceny są niższe niż stacjonarnie.
nie wiem czy serum pomoże. Nie znam się na tym.
___________________________________________________________
baza maili do firm
fera

Re: Jak ujędrnić biust

Post autor: fera »

Pani dr Żukowska z Łodzi wykonuje operacje plastyczne unoszące biust i to będzie zdecydowanie najpewniejsza metoda. Nigdy kosmetykami takiego efektu się nie uzyska. A pani doktor potrafi zdziałać naprawdę cuda, na pewno będziecie zadowolone :)
ODPOWIEDZ