Fryzjer - gdzie?

Kącik poleceń i rekomendacji.
Awatar użytkownika
Tasamta86
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 0:57

Fryzjer - gdzie?

Post autor: Tasamta86 »

Szukam fryzjera gdzie mogę pójść z dzieckiem, https://www.furorapracowniafryzur.pl/strefa-dziecieca/ warto?
Awatar użytkownika
merynos
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 18:21

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: merynos »

Cześć. Jeśli chodzi o fryzjera dziecięcego to wydaje mi się, że znajdziesz takiego wszędzie. Wszystko zależy od tego jak do strzyżenia podchodzi dziecko bo to w dużej mierze zależy od niego. Nasz syn nie lubi chodzić do fryzjera dlatego też mąż postanowił pójść z nim do fryzjera typowo męskiego. Widział w necie ten salon https://barbershop-praga.pl/ i postanowił go sprawdzić. Muszę przyznać, że obaj panowie wrócili bardzo zadowoleni z takiego salonu. Także wystarczy dobre podejście do dziecka i gotowe
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 87
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: Winiett »

Może i postawicie na własny salon fryzjerski? Według mnie będzie to bardzo dobry pomysł na biznes? Ja chce spróbować, oglądałam już fotele fryzjerskie i inny sprzęt, lokal też się znajdzie.
Awatar użytkownika
Oskar241241
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 9:19

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: Oskar241241 »

Właśnie nie wiem, który fryzjer bielsko jest warty uwagi. W tym mieście jest pełno fryzjerów i ciężko mi zdecydować który jest najlepszy. Czym sugerujecie się podczas wyboru fryzjera?

tz panasonic
łapa

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: łapa »

Ostatnio stwierdziłam, że muszę się umówić do fryzjera, jednakże nikt w moim mieście nie ma wolnych terminów. Wtedy koleżanka pokazała mi nową aplikację, którą można ściągnąć na telefon. Mianowicie https://play.google.com/store/apps/deta ... louisdavid Dzięki niej, można sprawdzić gdzie znajduje się najbliższy salon, a także istnieje możliwość umówienia się na wizytę online. To sporą oszczędność czasu, nie sądzicie?
ziętka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: ziętka »

Jeśli szukacie kogoś w Warszawie to mogę wam polecić Magię Blondu, mają salon na Wilanowie. Byłam już kilka razy, koloryzacja zrobiona super, takie wyjście do fryzjera to dla mnie prawdziwy relaks :)
Łukasz

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: Łukasz »

Pewnie pojawi się tu jeszcze więcej opcji do wyboru z różnymi towarami. Swoje oferty możecie również wrzucić tutaj https://ogloszenia.zamieszczamy.pl. Odpowiednio dobierzcie filtry i lokalizację zależnie od upodobań https://ogloszenialubelskie24.pl czy https://ogloszenialodzkie.pl, dzięki temu dotrzecie bezpośrednio do klienta ze swoimi usługami.
unśka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: unśka »

Pytanie do osób prowadzących salony fryzjerskie, jakie marki urządzeń polecacie? Pracuje ktoś z was na sprzętach babylissPRO? Chcę kupić kilka nowych rzeczy i myślę, żeby spróbować innej firmy bo nie do końca nie jestem zadowolona z tego czego używam
piłka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: piłka »

W Warszawie to tylko Magia Blondu, do nikogo innego już bym nie poszła. Mam do nich pełne zaufanie, nie muszę patrzeć na ręce i wiem, ze zawsze będzie dobrze.
Gośka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: Gośka »

A do kogo u nich chodzisz? Widzę na stronie, że mają kilka fryzjerek, która najlepsza, do kogo się umówić?
Awatar użytkownika
kitka
Posty: 52
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:34

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: kitka »

A jaka miejscowość was interesuje? Jeśli Warszawa, to z pewnością usługi https://wellmetime.com/usluga/fryzjer-z ... -warszawa/ przypadną wam do gustu. Ja osobiście jestem bardzo z nich zadowolona. To najlepszy fryzjer, jakiego znam.
piórka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: piórka »

Ja się podłączę pod wątek, jakie marki sprzętu fryzjerskiego polecacie? Macie swoje ulubione? Korzysta ktoś z was z urządzeń od babylissPRO? Potrzebuję kilku nowych urządzeń, a że te sprzęty, których używam nie są jakieś mega super to chcę spróbować czegoś innego.
łukaszka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: łukaszka »

Gośka pisze: ↑30 gru 2020, 11:00 A do kogo u nich chodzisz? Widzę na stronie, że mają kilka fryzjerek, która najlepsza, do kogo się umówić?
Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są tam dwie. W sumie to mogę polecić, zawsze jestem zadowolona z kolor, cięcia, modelowania, włosy pięknie się układają
żammila

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: żammila »

unśka pisze: ↑21 gru 2020, 23:26 Pytanie do osób prowadzących salony fryzjerskie, jakie marki urządzeń polecacie? Pracuje ktoś z was na sprzętach babylissPRO? Chcę kupić kilka nowych rzeczy i myślę, żeby spróbować innej firmy bo nie do końca nie jestem zadowolona z tego czego używam
unśka jeśli jeszcze się nie zdecydowałaś na zakup to sprzęt od babylissPRO polecam, mają solidnej jakości urządzenia. Bardzo dobrze są zaprojektowane, wygodnie się trzyma, a wiadomo, że tych urządzeń się przez wiele godzin dziennie używa.
Gośka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: Gośka »

łukaszka pisze: ↑31 sty 2021, 18:26
Gośka pisze: ↑30 gru 2020, 11:00 A do kogo u nich chodzisz? Widzę na stronie, że mają kilka fryzjerek, która najlepsza, do kogo się umówić?
Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są tam dwie. W sumie to mogę polecić, zawsze jestem zadowolona z kolor, cięcia, modelowania, włosy pięknie się układają
Dziękuje, umówiłam się, jestem już po i rzeczywiście wyszło super. Widziałam też, ze robią tam też paznokcie i brwi i rzęsy, chyba następnym razem też się umówię i ogarnę wszystko na jednej wizycie.
Łucji88

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: Łucji88 »

Ja własnie ostatnio wykonałam sobie ombre u dobry fryzjer Wrocław i jestem bardzo zadowolona. Była to moja pierwsza dłuższa wizyta u fryzjera i bardzo mi się spodobało. Moje włosy po farbowaniu są bardzo odżywione i delikatne. Polecam poniewaz naprawdę warto
miśka43

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: miśka43 »

Jeśli w Warszawie to salon Grzegorz Duży zdecydowanie. Można polegać na świetnych specjalistach, dla których fryzjerstwo jest nie tylko pracą ale też pasją. Zakres usług jak można na ich stronie sprawdzić jest różnorodny. Pracują na uznanych i profesjonalnych kosmetykach, co też ma duże znaczenie. Warto ten salon odwiedzić.
lubiś

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: lubiś »

Jeśli chcecie zregenerować swoje włosy czy po prostu poprawić ich kondycję polecam przetestować fantastyczne koreańskie kosmetyki, które zamawiam tutaj https://skin79-sklep.pl/ włosy są po nich idealnie miękkie, pełne życia. A może zamawiałyście już coś tutaj i podzieliście się opinią?
dżussa

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: dżussa »

Jeśli szukacie dobrego sprzętu do własnego salonu fryzjerskiego, to polecam wam urządzenia Babyliss pro. Maja bardzo wysokiej jakości urządzenia, lubię z nich korzystać. Są dobrze zaprojektowane, dobrze leżą w dloni. _______________________________________________________
kańka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: kańka »

dżussa pisze: ↑10 kwie 2021, 17:22 Jeśli szukacie dobrego sprzętu do własnego salonu fryzjerskiego, to polecam wam urządzenia Babyliss pro. Maja bardzo wysokiej jakości urządzenia, lubię z nich korzystać. Są dobrze zaprojektowane, dobrze leżą w dloni. _______________________________________________________
rozglądam się za nowąs suszarką i widziaalm, że babyliss pro ma ciekawy model Levante z włoskiej produkcji silnikiem i jonizacją, podoba mi się wizualnie a klienci na takie rzeczy takze zwracają uwagę
łukaszka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: łukaszka »

Gośka pisze: ↑26 lut 2021, 23:42
łukaszka pisze: ↑31 sty 2021, 18:26
Gośka pisze: ↑30 gru 2020, 11:00 A do kogo u nich chodzisz? Widzę na stronie, że mają kilka fryzjerek, która najlepsza, do kogo się umówić?
Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są tam dwie. W sumie to mogę polecić, zawsze jestem zadowolona z kolor, cięcia, modelowania, włosy pięknie się układają
Dziękuje, umówiłam się, jestem już po i rzeczywiście wyszło super. Widziałam też, ze robią tam też paznokcie i brwi i rzęsy, chyba następnym razem też się umówię i ogarnę wszystko na jednej wizycie.
byłam na paznokciach u Darii, bardzo polecam, wyszly super, na następną wizytę też umówię się od razu na włosy i paznokcie
żorżeta

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: żorżeta »

łukaszka pisze: ↑20 lip 2021, 19:10
Gośka pisze: ↑26 lut 2021, 23:42
łukaszka pisze: ↑31 sty 2021, 18:26

Ja chodzę do Kingi blondynki, bo są tam dwie. W sumie to mogę polecić, zawsze jestem zadowolona z kolor, cięcia, modelowania, włosy pięknie się układają
Dziękuje, umówiłam się, jestem już po i rzeczywiście wyszło super. Widziałam też, ze robią tam też paznokcie i brwi i rzęsy, chyba następnym razem też się umówię i ogarnę wszystko na jednej wizycie.
byłam na paznokciach u Darii, bardzo polecam, wyszly super, na następną wizytę też umówię się od razu na włosy i paznokcie
A da się to zgrać na jednej wizycie? zrobić paznokcie, kiedy i tak siedzę z farba na włosach i czekam? ;)
Zośka

Re: Fryzjer - gdzie?

Post autor: Zośka »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://kruk-owski.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego salonu fryzjerskiego w centrum Poznania. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

cora cukiernia wieliczka
ODPOWIEDZ