Leki na alergie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
rowerowy
Posty: 60
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:15

Leki na alergie

Post autor: rowerowy »

Wiele osób mówi, że alergia sienna to problem jedynie lata i wiosny, a to nie jest prawda. Są osoby, takie jak ja, które potrzebują odpowiedniego preparatu jesienią, a nawet i zimą. Osobiście kupowałem cały czas stacjonarnie, ale widzę, że robiłem duży błąd, bo jednak w sieci jest o wiele taniej. W tej apteka-leki aptece mam produkty znacznie taniej na alergię i nie tylko.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Leki na alergie

Post autor: robbastin »

Jak dla mnie to bezkonkurencyjna jest stronka od ktomalek, gdzie znajdziecie naprawdę mnóstwo informacji o lekach, a poza tym solidna dawka wiedzy na temat zdrowia, ja wziąłem na tapetę ostatnio cholesterol całkowity i przyznam wam , że jest tam naprawdę cała masa różnorakich informacji.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Leki na alergie

Post autor: lajla »

Jak dla mnie to bezkonkurencyjną apteką na naszym skromnym rynku jest Ziko Apteka, gdzie znajdziecie naprawdę świetną ofertę, jeżeli chodzi o leki, kremy i tym podobne: https://www.ziko.pl/dermo/tarnowskie-gory/poczdamska-8/. Naprawdę każdemu z was polecam sprawdzić sobie ich ofertę, bo mają praktycznie wszystko, ewentualnie można złożyć zamówienie na leki.
Awatar użytkownika
sabinaaaa
Posty: 74
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:24

Re: Leki na alergie

Post autor: sabinaaaa »

Mnie okresowo męczy katar, dlatego jestem przekonana, że jest on alergiczny. Na szczęście póki co pomaga mi w tej kwestii lek Sudafed. Jeśli masz ten sam problem to możesz wypróbować. Lek jest bez recepty, więc wystarczy tylko podejść do apteki.
Awatar użytkownika
lajw
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:47

Re: Leki na alergie

Post autor: lajw »

Jak nie działają bez recepty idź do lekarza pierwszego kontaktu. Ja mam bardzo dobrego tutaj https://topmedsulechow.pl/ . On z pewnością przepisze Ci coś skutecznego, a jeśli uzna to za konieczne skieruje Cię do specjalisty. Moim zdaniem nie ma co się męczyć, alergii domowymi sposobami się nie pozbędziesz.
Awatar użytkownika
turkaweczka
Posty: 22
Rejestracja: 23 cze 2019, 9:29

Re: Leki na alergie

Post autor: turkaweczka »

Z roku na rok jest coraz wiecej alergii, pewnie jest to spowodowane niezdrowym jedzeniem i zanieczyszczeniami powietrza. Moja córka ma astme i alergie na roztocza, przy duzych stezeniach smogu chodzi w specjalnej maseczce a w domu mamy oczyszczacz powietrza Coway. On daje sobie rade z zanieczyszczeniem i poprawia jakosc powietrza. Ma 5 lat gwarancji i filtr dla alergikow HEPA
Awatar użytkownika
Jasmin
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:37

Re: Leki na alergie

Post autor: Jasmin »

sabinaaaa pisze: ↑25 paź 2019, 10:24 Mnie okresowo męczy katar, dlatego jestem przekonana, że jest on alergiczny. Na szczęście póki co pomaga mi w tej kwestii lek Sudafed. Jeśli masz ten sam problem to możesz wypróbować. Lek jest bez recepty, więc wystarczy tylko podejść do apteki.
Takie leczenie ma trochę mało sensu. Bez odpowiedniego przebadania się to tak naprawdę nic nie wiemy. A alergia z czasem może przekształcić się w astmę i wtedy jest dużo gorzej. Najlepiej iść do lekarza i zrobić odpowiednie badania. Mi zlecono kompleksowy test na alergeny ALEX. jakieś 280-290 różnych odczynników i to z prostej próbki krwi. I co najważniejsze testy z krwi nie są tak bardzo obarczone błędami. W tej metodzie co miałam, to jest stosowana jakaś technologia nano, która powoduje, że wyniki sa bardzo dokładne i nawet brane leki jej nie zaburzają. Warto zrobić i wiedzieć na co się leczyć.
Awatar użytkownika
zira
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:33

Re: Leki na alergie

Post autor: zira »

tych leków na alergię dostępnych w aptekach ( nawet bez recepty) jest całkiem sporo. Ale moim zdaniem bez sensu jest kupować je i leczyć się tak na oślep trochę nie wiedząc dokładnie co tak naprawdę nas uczula. Tu ważna jest kompleksowa diagnostyka. Co sądzicie o tej molekularnej, która cieszy się coraz większą popularnością ? Ja robiłam sobie jakiś czas temu test FABER i uważam, ze dał najbardziej wiarygodne i dokładne wyniki.
Awatar użytkownika
amelka_3
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:47

Re: Leki na alergie

Post autor: amelka_3 »

zira pisze: ↑17 mar 2020, 17:04 tych leków na alergię dostępnych w aptekach ( nawet bez recepty) jest całkiem sporo. Ale moim zdaniem bez sensu jest kupować je i leczyć się tak na oślep trochę nie wiedząc dokładnie co tak naprawdę nas uczula. Tu ważna jest kompleksowa diagnostyka. Co sądzicie o tej molekularnej, która cieszy się coraz większą popularnością ? Ja robiłam sobie jakiś czas temu test FABER i uważam, ze dał najbardziej wiarygodne i dokładne wyniki.
też robiłam ten test Faber i u siebie i u synka ( 2 lata). badanie jest bezpieczne dla każdego bez względu na wiek, do jego wykonania wystarczy zaledwie kilka kropli krwi. Dodam jeszcze od siebie, ze nie ma potrzeby odstawiania leków, które ewentualnie obecnie bierzecie, wyniki i tak będą miarodajne :)
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 151
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:24

Re: Leki na alergie

Post autor: Anita »

Bardzo czesto nie jestesmy swiadomi tego na co mamy alergie a czesto tez bagatelizujemy objawy. Moj dziadek rowneiz ma nietolerancje laktozy a sam ze wzgledu na pogarszajacy sie stan zdrowia nie moze sobie gotowac- mieszkal sam w domu. Jednak odkad jest w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ to zauwazylam duza roznice - w jego zachowaniu i stanie zdrowia. Gotuja w tym miejscu bardzo zdrowo i tak domowo - seniorzy bardzo chwalą sobie kuchnie jak i personel ktory jest bardzo zyczliwy i pomocny.

szafy 3 drzwiowe przesuwne z lustrem
Awatar użytkownika
Balladyna
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2020, 15:19

Re: Leki na alergie

Post autor: Balladyna »

my posiadamy oczyszczacz powietrza Stadler Form i on tak zarąbiście filtruje powietrze z kurzu że w domu z dusznością i kaszlem nie ma problemu genialnie się śpi, gorzej w biurze tam nieoczyszczane powietrze i mnie krztusi
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 192
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:12

Re: Leki na alergie

Post autor: Marysia76 »

Witam,zalezy mi na przedluzeniu lekow,ktore biore na stale. Chodzi o alergie na roztocza. Potrzbeuje sprayu do nosa na receptę. Co sądzicie o tym https://onlinerecepta.pl/ ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Martk2
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Leki na alergie

Post autor: Martk2 »

A i tu oczyszczacz powietrza w domu może się przydać, myśleliście o takim zakupie? Tu na stronie https://ozonatory.eu znajdziecie tego typu propozycje, również i świetne ozonatory
Awatar użytkownika
arturkazmierczak
Posty: 56
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:20

Re: Leki na alergie

Post autor: arturkazmierczak »

Moim zdaniem warto w przypadku podejrzenia udać się do specjalisty jak http://www.cmryska.pl/poradnie-specjali ... doroslych/ aby zrobić test. To idealna opcja na to by wiedzieć o dolegliwościach.
Arońka

Re: Leki na alergie

Post autor: Arońka »

A jak chcecie się też skutecznie uwolnić od alergenów w swoim domu bez łzawiących oczu, czy kataru to może warto zamontować moskitiery antyalergiczne od tesa https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/te ... iczna.html bo naprawdę dobrze działają, no i dają jedna odpocząć od owadów które latem są szczególnie złośliwe. Ja jestem alergiczną od dawna i dopiero teraz rzeczywiście widzę, że w domu objawy ustępują także rzeczywiście działa.
ODPOWIEDZ