Seks

Inne tematy.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2019, 12:33

Seks

Post autor: MartinBic »

Hej. Zastanawialiscie sie dlaczego seks jest nadal tematem tabu? Poczytajcie https://www.pinesska.pl/spoleczenstwo/zwiazki/dlaczego-seks-jest-nadal-tematem-tabu/ jesli temat was naprawde interesuje. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Seks

Post autor: alta »

To prawda, ale już chyba nie w takim stopniu co jeszcze kilka lat temu. Bynajmniej tak mi się wydaje. Teraz też chętniej rozmawia się o szeroko pojętej antykoncepcji, to też ważny temat. Bynajmniej dla mnie. Dużo pewniej się czuję odkąd zaczęłam stosować belarę, nie ma tych obaw o wpadkę co wcześniej.
przerwanie ciąży

Re: Seks

Post autor: przerwanie ciąży »

Wpadka może przydarzyć się każdemu nawet doświadczonej parze, która stosuje zabezpieczenia. Nie jest to sytuacja bez wyjścia pomimo trudności jakie są w naszym dziwnym kraju, pomoc można znaleźć bardzo blisko, u naszych sąsiadów. W Czechach przerwanie ciąży jest dozwolone do 12 tygodnia, a bardzo blisko nasze granicy jest klinika Stonava, w której można usunąć legalnie ciążę.
Łucja25

Re: Seks

Post autor: Łucja25 »

Dla mnie seks nie jest tematem tabu i rozmawiam na te tematy z swoim partnerem. Lubimy eksperymenty więc czytamy portale jak STREFA NAMIĘTNOŚCI gdzie mamy mnóstwo interesujących artykułów a nawet encyklopedia gadżetów erotycznych. Warto dbać aby seks w związku był udany bo to ważny element związku.
ODPOWIEDZ