Inwestowanie w nieruchomości

Co czytasz w wolnych chwilach? Masz dobrych autorów do polecenia? A może jesteś fanem kina i możesz polecić hitowe filmy? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 165
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Tomasz96 »

Inwestowanie w nieruchomości może być dla Was faktycznie bardzo dobrym rozwiązaniem. Korzystając z takich warsztatów jak https://wiwn.pl/ będziecie w stanie o wiele lepiej zadbać o jakość prowadzonych przez Was inwestycji. Warto mieć to na uwadze, bo będzie miało to wpływ na jakość Waszej pracy.
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: frocia »

Biznes opłacalny moim zdaniem, zwłaszcza w dużych miastach.
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: alta »

Lepsze zdecydowanie inwestowanie w nieruchomości, niż trzymanie kasy w banku na przykład. To też taki w sumie spokojny i pewny biznes. Ja mam nieruchomości, które wynajmuję w Warszawie. A dodatkowo zarządzanie najmem powierzyłam Per modum, to zarządca nieruchomości. Mi kilka obowiązków odpadło i mam pewność, że wszystko jest dopilnowane jak należy. Dobre takie rozwiązanie.
laćka

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: laćka »

alta pisze: ↑27 sie 2020, 20:50 Lepsze zdecydowanie inwestowanie w nieruchomości, niż trzymanie kasy w banku na przykład. To też taki w sumie spokojny i pewny biznes. Ja mam nieruchomości, które wynajmuję w Warszawie. A dodatkowo zarządzanie najmem powierzyłam Per modum, to zarządca nieruchomości. Mi kilka obowiązków odpadło i mam pewność, że wszystko jest dopilnowane jak należy. Dobre takie rozwiązanie.
to prawda!
Awatar użytkownika
parasolka
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:31

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: parasolka »

Na pewno warto i apartamenty można nadal bezpiecznie kupować, ja na przykład kupiłam apartament inwestycyjny na osiedlu Krakowska 37 we Wrocławiu. Uważam że to dobra inwestycja, mają idealną lokalizację, poza tym nie musiałam czekać na nic, są już wykończone i gotowe do odbioru
Dałka1

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Dałka1 »

Zgadzam się jak najbardziej, że inwestowanie w nieruchomości jest bardzo dobrym pomysłem. Oczywiście trzeba zwracać uwagę między innymi na bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Każda nasza decyzja powinna być na spokojnie i dobrze przemyślana. A najlepiej to opracować sobie cały taki plan inwestycyjny. A to co powinno się zrobić w pierwszej kolejności to skorzystać z jakiegoś profesjonalnego szkolenia. Teraz to i nauka inwestowania online jest możliwa. Tak więc narzędzia są do tego, żeby odpowiednio się przygotować w sposób merytoryczny i profesjonalny.
Bożo22

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Bożo22 »

W każdym nowym biznesie trzeba wiedziec od czego zacząć a lepiej przecież kogoś spytać niż nie wiedzieć co robić wiec polecam zajrzeć na stronę https://edoradca.pl/krajowe-inteligentne-specjalizacje/ i poczytać tipy, porady na temat biznesu , dotacji unijnych itp. Dajcie znać czy link Wam się przydał i czy skorzystaliście ;) Otwieracie swoje własne biznesy?
ODPOWIEDZ