Ciążą a poród

Co czytasz w wolnych chwilach? Masz dobrych autorów do polecenia? A może jesteś fanem kina i możesz polecić hitowe filmy? Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
lilkka22
Posty: 104
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:04

Ciążą a poród

Post autor: lilkka22 »

Bardzo stresuję się dniem porodu, wiem że to dzień w którym wszystko ulegnie zmianie, martwię sie czy dam sobie ze wszystkim radę. Chciałabym chodzić do szkoły rodzenia jaką jest http://centrum-mam.pl jednak nie wiem czego się spodziewac w takim miejscu. Ktoś może podpowiedzieć mi co tam się odbywa?
Awatar użytkownika
James80
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:01

Re: Ciążą a poród

Post autor: James80 »

Chodziliśmy z żoną do szkoły rodzenia, ale po czasie myślę, że w naszym przypadku - była to strata czasu. Więcej dała mi opieka nad siostrzeńcami i bratankami. A co jest w takiej szkole - dowiesz się, jak prawidłowo oddychać w czasie porodu, jak opiekować się dzieckiem, jak wygląda połóg. No i dostaniesz pełno różnych ulotek, broszurek i próbek.

Jan,
mezoterapia skóry głowy Poznań
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Ciążą a poród

Post autor: frocia »

Mi szkoła rodzenia się przydała :)

jak ominąć google play
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Ciążą a poród

Post autor: alta »

Mi szkoła rodzenia i porady starszej siostry bardzo pomagają. Dla mnie to wszystko było nowe, coś czego wcześniej nie doświadczałam. Czasem nawet mówię, że chyba trochę spoważniałam, stałam się bardziej odpowiedzialna. Wybiegając w przyszłość podjęłam z mężem decyzję o bankowaniu krwi pępowinowej. Już mamy podpisaną umowę z Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Jest nawet taka oferta dla kobiet przed 30 tygodniem ciąży, zawsze taniej. Zestaw do pobrania też już kurier nam dostarczył, czeka razem z torbą do szpitala.
Awatar użytkownika
Dimitra
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:56

Re: Ciążą a poród

Post autor: Dimitra »

Też chodziłam do szkoły rodzenia i miło to wspominam :) miałam też poród prywatny w szpitalu Medicover i bardzo polecam takie rozwiązanie bo dzięki temu o wiele wiele lepiej i bezpieczniej się czułam jak wszystko sie zaczelo
PrzyszłaMama

Re: Ciążą a poród

Post autor: PrzyszłaMama »

Przygotowując się do porodu, warto na kilka tygodni przed terminem przygotować całą wyprawkę. Wiele przyszłych mam zastanawia się, jakie akcesoria są niezbędne do szpitala na poród. Trzeba pamiętać, że zarówno torba czy walizka do szpitala powinny być mniejsze, aby zmieściły się pod szpitalne łóżko. Należy spakować ubrania, bieliznę, kosmetyki zarówno dla siebie, jak i dla dzidziusia :)
Zuźka87

Re: Ciążą a poród

Post autor: Zuźka87 »

Faktycznie, wiele kobiet nie jest w stanie poradzić sobie z takimi problemami. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności sięgnęły po wsparcie najlepszych specjalistów. Dobrym przykładem będzie tutaj na pewno Psychomedic, które skutecznie zajmuje się tokofobia. Pod numerem telefonu 22 253 88 88 możecie umówić się do nich na wizytę, więc zdecydowanie warto z tego skorzystać.
Przemysław

Re: Ciążą a poród

Post autor: Przemysław »

Dobrze, że są takie informacje dostępne powszechnie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jak wspomóc się w kwestiach związanych z przygotowaniami do porodu, to warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ i dowiedzieć się, jak uzyskać zaświadczenie do cesarskiego cięcia.
amiś23

Re: Ciążą a poród

Post autor: amiś23 »

lilkka22 pisze: ↑22 mar 2020, 19:17 Bardzo stresuję się dniem porodu, wiem że to dzień w którym wszystko ulegnie zmianie, martwię sie czy dam sobie ze wszystkim radę. Chciałabym chodzić do szkoły rodzenia jaką jest http://centrum-mam.pl jednak nie wiem czego się spodziewac w takim miejscu. Ktoś może podpowiedzieć mi co tam się odbywa?
Na pewno sprawdzę!
klinika aborcyjna Czechy
ODPOWIEDZ