Wakacje w górach

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
Samanta90
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2020, 2:13

Wakacje w górach

Post autor: Samanta90 »

Cześć, planujemy z mężem wakacje w górach, ale wolelibyśmy tym razem wyjechać gdzieś w Polsce. Jakie kierunki polecacie? Proszę od razu o polecenia noclegów.
Awatar użytkownika
Wacław
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2019, 1:16

Re: Wakacje w górach

Post autor: Wacław »

Ja uwielbiam Karkonosze i zawsze chętnie tam wracam. Nocujemy zawsze w Szklarskiej Porębie, w Willi pod zegarem. Co roku wracamy w to samo miejsce, bo atmosfera jest nie do podrobienia. Gospodarze są ciepłymi, przyjacielskimi ludźmi, którzy z uśmiechem witają nas rano na śniadaniu i zawsze chętnie podpowiadają, gdzie się wybrać, żeby zobaczyć najlepsze widoki. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Wiktoria36
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:30

Re: Wakacje w górach

Post autor: Wiktoria36 »

Hej, a może Szczyrk? Piękne okolice, w pobliżu rodzinne miasto Adama Małysza (Wisła) oraz Ustroń. Można pospacerować podziwiając krajobrazy, spędzić czas aktywnie i...wygodnie się wyspać. Otóż świetny obiekt hotelowy jest w Szczyrku- Skalite. Ja w ubiegłym roku byłam na konferencji biznesowej tutaj. Zajrzyjcie sobie na stronkę, aby zobaczyć jakie atrakcje oferują dla gości biznesowych i nie tylko: https://hotelskalite.pl/szkolenia-i-kon ... e-szczyrk/ . Szczerze polecam też na pobyt prywatny z rodzinką czy przyjaciółmi. Świetnie wyposażone pokoje, smaczna restauracja i miła obsługa:)
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 165
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Wakacje w górach

Post autor: Tomasz96 »

Czemu nie? Przecież to od Was zależy, jakie wakacje wybierzecie. Na szczęście w Polsce jest o tyle prościej, że możecie zatrzymać się w apartamentach od Sun&Snow. Znajdziecie je w różnych miejscach w Polsce, więc śmiało je poszukajcie.
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Wakacje w górach

Post autor: frocia »

Góry na wakacje to super pomysł. Chociaż miejsc wartych odwiedzenia to jest całe mnóstwo.
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Wakacje w górach

Post autor: alta »

Wakacje w górach, czemu nie. Z resztą nad morzem też jest super. Nie mówiąc już o wyjazdach zagranicznych. Żeby tylko mieć czas i odpowiednie finanse to można sobie podróżować po świecie. Ja na przykład nawet jak nie planuję żadnego wyjazdu to lubię czytać o ciekawych miejscach. Jest taki portal antyschematy.pl i właśnie tam o podróżach jest fajny dział https://antyschematy.pl/category/styl-zycia/podroze/ . Zawsze można się czegoś ciekawego czy nowego dowiedzieć. Niekoniecznie trzeba od razu wyjeżdżać.
ODPOWIEDZ