Strona 1 z 1

Inwestycja w kryptowaluty - rób to z głową!

: 22 gru 2021, 20:41
autor: Marko
Inwestowanie w kryptowaluty to stosunkowo nowa rzecz. Nadal nie jest jasne, czy pewnego dnia kryptowaluty będą szaleć, czy też ulegną awarii i spalą. Jednak z tą niepewnością wiąże się również duży potencjał do zarabiania pieniędzy. Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenia jakie opinie o platformach inwestycyjnych mają użytkownicy.

Inwestowanie w kryptowaluty nie jest tak łatwe, jak inwestowanie w akcje lub inne tradycyjne aktywa. Z tego typu inwestycją wiąże się wiele zagrożeń i nie ma gwarancji, że w ogóle zarobisz pieniądze. Ale dla tych, którzy potrafią znieść ryzyko i rozumieją, jak inwestować, istnieje szansa na zarobienie ogromnych pieniędzy, kupując tanio i sprzedając drogo za odpowiednią kryptowalutę we właściwym czasie.

Re: Inwestycja w kryptowaluty - rób to z głową!

: 04 sty 2022, 13:45
autor: ways
Prawdę mówiąc, sporo osób na tym zyskało, ale czy dziś się o tym tak mówi, to już nie za bardzo wiem. Ja jakiś czas też kopałam i żałuję, że to zostawiłam. Miałabym dziś pokaźną sumkę na koncie. A jednak dziś chcę iść w indywidualne konto emerytalne https://generali-investments.pl/content ... y/ike-ikze . Na pewno musze coś odłożyć na zaś.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------