Kindle

Jaki aparat fotograficzny kupić? Gdzie znaleźć najlepszy rower? Dzielimy się recenzjami najlepszych sklepów ze sprzętem.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 8
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:25

Kindle

Post autor: Karolina »

Cześć! Pytanie do użytkowników kindle. Jak Wam się z niego korzysta? Lepiej niż z tradycyjnych książek?

paszporty wadowice
Awatar użytkownika
Obiezyswiat
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2019, 16:40

Re: Kindle

Post autor: Obiezyswiat »

Ja mam Kindle w szufladzie. Jak wyjeżdżam to chętnie po niego sięgam, bo jest mały, lekki i mogę mieć w nim kilka książek, ale tak na co dzień to go nie lubię. Jednak jak łapiesz książkę to jest inaczej. Polecam jednak na podróże :-)
Awatar użytkownika
kalaa_x3
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 23:09

Re: Kindle

Post autor: kalaa_x3 »

Chyba jakiś ekspert musi się tutaj wypowiedzieć. Ciekawe czy jest taki na forum.
Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy .
Awatar użytkownika
Iga213
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Kindle

Post autor: Iga213 »

Mam Kindla już ponad 3 miesiące i myślę, że było to dobrze wydane 400zł. Często jeżdżę na wieś do rodziny gdzie z internetem jest dosyć kiepsko i w dodatku spędzam tam przeważnie 2-3 tygodnie. Kindle jest dla mnie idealnym rozwiązaniem ,ponieważ nie muszę taszczyć ze sobą książek. Wrzucam na kindle i gotowe. W dodatku urządzenie posiada przeglądarkę internetową :). Wyświetlacz nie szkodzi moim oczom, a mam lekki światłowstręt:) Ja przeważnie czytam książki w języku angielskim, a Kindle posiada store z ponad milionem książek :) Urządzenie działa szybko i stablinie. Jestem zadowolona. Raczej nie jest ono dla wszystkim, ponieważ niektórzy lubią trzymać książkę w dłoni :D
Poczytaj na temat efektywnego kremu na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-mar ... kutecznie/
Awatar użytkownika
lekarzidiagnoza
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:55

Re: Kindle

Post autor: lekarzidiagnoza »

Samo urządzenie to nie wszystko jest ono zupełnie bezwartościowe bez treści które mogą być na nim wyświetlane. https://www.empik.com/pasje na Empik Pasje można znaleźć recenzje oraz dostęp do wielu ebooków praktycznie w każdej kategorii jeśli chodzi o gatunki oraz przedziały wiekowe.
Awatar użytkownika
Narlje41
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2019, 23:33

Re: Kindle

Post autor: Narlje41 »

Właśnie czegoś takiego szukałem. Cieszę się, że trafiłem na to forum. Na pewno będę tu częściej wpadał.
Ważne jest nie to, co widzisz, lecz to, co ci się wydaje, że widzisz.
ODPOWIEDZ