Jaki dobry kask na rower

Jaki aparat fotograficzny kupić? Gdzie znaleźć najlepszy rower? Dzielimy się recenzjami najlepszych sklepów ze sprzętem.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Jaki dobry kask na rower

Post autor: Branka »

Stoje przed dylematem wyboru kasku do bezpiecznej jazdy na rowerze. W tym sezonie chciałbym odpowiednio zdabać o moje bezpieczeństwo. Czytałem tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... owy_wybrac , fajny artykuł właśnie odnosnie jazdy na rowerze i wyboru kasku. Korzystacie z takich rzeczy , czy nie przykładacie do tego uwagi.
Awatar użytkownika
Biard41
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:39

Re: Jaki dobry kask na rower

Post autor: Biard41 »

Bardzo przydatne informacje według mnie. Dzięki wielkie za ten temat.
W każdym człowieku jest trupia czaszka i powiadam wam, że trupia czaszka jest w życiu wszystkich ludzi.
Awatar użytkownika
Ada92
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2019, 16:35

Re: Jaki dobry kask na rower

Post autor: Ada92 »

Skontaktuj się z tym sklepem https://rowbest.pl/kontakt,2.html mają duzy wybór kasków rowerowych i innych akcesorii
Awatar użytkownika
Terenia08
Posty: 106
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:26

Re: Jaki dobry kask na rower

Post autor: Terenia08 »

Z pewnością odpowiedni kask jest podstawą do tego, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy na rowerze. Tak samo ważna jest również sprawność techniczna roweru, dlatego trzeba i o nią zadbać. Przede wszystkim warto dowiedzieć się w jaki sposób dbać o rower zimą - https://www.tabou.pl/blog/jak-dbac-o-rower-zima, bo właśnie po tej porze roku pojawia się najwięcej problemów z rowerem. A lepiej jest odpowiednio zabezpieczyć rower niż potem go naprawiać.
Awatar użytkownika
Zbujek
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:55

Re: Jaki dobry kask na rower

Post autor: Zbujek »

Macie tu na pewno rację. Przemyślę Wasze rady.
Jak ty-właśnie ty-zamierzasz wydostać się z tego labiryntu cierpienia?
Awatar użytkownika
jasiek
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:49

Re: Jaki dobry kask na rower

Post autor: jasiek »

Nie znam się na tym, dlatego ja doradzałbym się u bliskich. Na pewno by mi pomogli.
Kiedy nie ma się dobrej odpowiedzi na pytanie, pozostaje odpowiedź szczera.
Awatar użytkownika
Renti
Posty: 63
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:03

Re: Jaki dobry kask na rower

Post autor: Renti »

Najpierw muszę pomyśleć o zakupie jakiegoś dobrego roweru, a później będę się zastanawiać jaki kask do niego zamówić. Patrzyłam właśnie na te Rowery Bydgoszcz , bo na Ceneo naprawdę są dobre ceny i świetnej jakości produkty. Robiliście już może zakupy na tej platformie? Ja będę korzystać z niej pierwszy raz, dlatego pytam. Chciałabym zasięgnąć Waszych opinii.
Awatar użytkownika
Akordeonka
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 23:47

Re: Jaki dobry kask na rower

Post autor: Akordeonka »

Nie wyciągniesz stąd żadnej konkretnej rady. Każdy myśli pod tym względem na swój sposób. Sam postaram się znaleźć rozwiązanie.
-Nigdy nie jest za późno, żeby wrócić do domu(...) Musisz tylko... przestać uciekać.
ODPOWIEDZ