Kurs niemieckiego online - warto?

Polecamy najsmaczniejsze kawy i najbardziej funkcjonalne ekspresy. Najlepsze techniki i sprzęt do parzenia kawy.
Awatar użytkownika
Borken
Posty: 131
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:50

Kurs niemieckiego online - warto?

Post autor: Borken »

Warto zdecydować się na taki kurs niemieckiego online?
Tutaj https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html widziałam coś takiego.
Zastanawiam się, czy to jest coś, co faktycznie warto rozważyć.
Można się tak czegoś w ogóle nauczyć?
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 36
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:01

Re: Kurs niemieckiego online - warto?

Post autor: Aligru »

Dlaczego warto? Takie lekcje to przede wszystkim zaoszczędzony czas. Widziałem że niemiecki online ma szkoła językowa YouEnglish
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Kurs niemieckiego online - warto?

Post autor: Marina »

Moim zdaniem jak najbardziej warto sobie zrobić kurs języka niemieckiego on-line. Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online, że takie kursy oferuje na przykład działająca od wielu lat na rynku Szkoła Językowa ProfiLingua. Myślę, że warto wziąć jej ofertę pod uwagę :)
Małgorzata

Re: Kurs niemieckiego online - warto?

Post autor: Małgorzata »

Kurs językowy to bardzo dobra inwestycja. Znajomość języków obcych to podstawa nie tylko na rynku pracy, ale także w życiu codziennym. Polecam zapoznać się z ofertą kursów dostępną na stronie szkoły językowej https://www.speaklanguages.pl/. Ja korzystałam z takiego kursu i jestem zachwycona z efektów.
Matylda

Re: Kurs niemieckiego online - warto?

Post autor: Matylda »

Uważam, że zawsze warto robić kursy językowe, możliwość porozumienia się w innym języku otwiera nam wiele drzwi. Moja przygoda z niemieckim zaczęła się pół roku temu. Oczywiście wcześniej lekcje niemieckiego w szkole, ale niewiele z nich wyniosłam. Zaczynałam w sumie od zera. Sama podchodziłam do nauki, zaczynając od strony gramatycznej. Niewiele mi jednak dała znajomość gramatyki, kiedy nie umiałam złożyć zbyt wielu zdań w tym języku. Zdecydowałam się więc na konwersacje online organizowanym przez Austriacki Instytut Warszawski
komiśka12

Re: Organizacja imprezy masowej - wymagania ustawy

Post autor: komiśka12 »

Marina pisze: ↑28 gru 2020, 12:31 Moim zdaniem jak najbardziej warto sobie zrobić kurs języka niemieckiego on-line. Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki/online, że takie kursy oferuje na przykład działająca od wielu lat na rynku Szkoła Językowa ProfiLingua. Myślę, że warto wziąć jej ofertę pod uwagę :)
Długo szukałam informacji na ten temat, dzięki.

-
Aborcja Słowacja - Na Słowacji panuje bardzo liberalne prawo aborcyjne w związku z usunięciem ciąży. Aborcja na Słowacji jest legalna. Nie istnieją żadne przeszkody prawne.
ODPOWIEDZ