Podpaski wielorazowe - co sądzicie?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
kaśka

Podpaski wielorazowe - co sądzicie?

Post autor: kaśka »

Hej, mam pytanie do osób, które już miały do czynienia z podpaskami wielorazowego użytku. Chciałabym być ekologiczna, jednak nie do końca jestem przekonana czy one się sprawdzają. Co z zapachem, czy nie jest on nie do zniesienia w upały? Możecie mi coś na ten temat napisać? Z góry dziękuję za pomoc.
grażynka

Re: Podpaski wielorazowe - co sądzicie?

Post autor: grażynka »

Ja szczerze powiem, że kiedyś byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Wydawało mi się to mało higieniczne i niezbyt przyjemne. Jednak w związku z tym, że zaczęłam prowadzić bardzo ekologiczny tryb życia to za ten temat musiałam w końcu też się zabrać. Bardzo obawiałam się nieprzyjemnego zapachu szczególnie w upalne dni. Jak się okazało to właśnie podpaski jednorazowe są pod tym względem dużo gorsze. Wiadomo, że trzeba zakupić kila sztuk, żeby mieć na zmianę, jednak to inwestycja jednorazowa. Szczerze to już nie wróciłabym do standardowych podpasek. Jeśli chodzi o podpaski wielorazowe to tutaj masz link do sklepu .
bętka

Re: Podpaski wielorazowe - co sądzicie?

Post autor: bętka »

kaśka pisze: ↑29 mar 2021, 8:38 Hej, mam pytanie do osób, które już miały do czynienia z podpaskami wielorazowego użytku. Chciałabym być ekologiczna, jednak nie do końca jestem przekonana czy one się sprawdzają. Co z zapachem, czy nie jest on nie do zniesienia w upały? Możecie mi coś na ten temat napisać? Z góry dziękuję za pomoc.
nie wiedziałam, że takie są.
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Podpaski wielorazowe - co sądzicie?

Post autor: alta »

Nie miałam do czynienia z tego rodzaju podpaskami. Najlepiej to chyba na sobie przetestować, będzie wtedy wiadomo. U mnie teraz krwawienia są dużo bardziej skąpe przez to, że stosuję tabletki antykoncepcyjne, belarę dokładnie. Na drugi czy trzeci dzień to często wkładka wystarczy. Plus też tych tabletek jest taki, że nie mam już bolesnych miesiączek.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Podpaski wielorazowe - co sądzicie?

Post autor: gament »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.wypadkiwpracy.co.pl
ODPOWIEDZ