Dbacie o formę?

Masz jakieś wątpliwości, szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
fomo
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 13:44

Dbacie o formę?

Post autor: fomo »

Czy są tu osoby dbające o swoją sylwetkę, które trenują dosyć intensywnie i trzymają dietkę? Czy do takich dostosowanych planów żywieniowych dołączacie jeszcze jakieś odżywki czy inne wspomaganie tego typu? Ja planuję sobie zamówić na mocnesuple.pl jakieś białko albo coś konkretnego jakiś spalacz na lepsze spalanie tłuszczu? Białko chyba bardziej jest na samo budowanie i nabieranie masy nie? co polecacie? nie znam się na tym - dopiero zaczynam w tym temacie :) bardzo proszę o radę. a może powinnam sie udać po prostu do trenera po pomoc...
MAŁPISZON_pl

Re: Dbacie o formę?

Post autor: MAŁPISZON_pl »

Efektywne ćwiczenia fizyczne są kluczem do zachowania dobrej sylwetki. Drabinki gimnastyczne są uniwersalnym narzędziem, w które można wyposażyć domową siłownię.
Goguś

Re: Dbacie o formę?

Post autor: Goguś »

Obecnie ciężko zadbać o kondycję ze względu na obostrzenia ale można zakupić rowerek treningowy jak z tej oferty https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1027.html i ćwiczyć w domu. Sklep ma olbrzymi wybór sprzętu i na pewno pomoże dobrać odpowiedni do twoich potrzeb. Dodatkowo można go zakupić na raty więc stać cię na zakup.
juśka

Re: Dbacie o formę?

Post autor: juśka »

wziełam się dwa tygodnie temu. Pewnie zdecydowanie za późno ale co robić. Może do czerwca jakoś to będzie wyglądać. Sama nie wiem. Na razie mam odblaski do biegania, odzież i wygodne buty. Biegam wieczorem żeby było troszkę chłodniej. Plus nie bardzo chcę pokazywać się w parku - jeszcze kogoś spotkam :D
Awatar użytkownika
Right
Posty: 63
Rejestracja: 22 cze 2020, 7:16

Re: Dbacie o formę?

Post autor: Right »

Warto zadbać również o formę dzieci. Są specjalne szkoły walki, w których dzieci mogę aktywnie spędzić wolny czas. To przy tym również świetna zabawa, więc jeśli bylibyście zainteresowani czymś takim to polecam zajrzeć na http://hagal.waw.pl/programy/krav-maga-kids/
Bolek ą

Re: Dbacie o formę?

Post autor: Bolek ą »

staram się ruszać. W pracy mam możliwość pracowania nie tylko przy biurku więc jak tylko mogę to gdzieś się przemieszczam. Do samej pracy jeżdżę na rowerze. Po pracy jak nie mam innych planów to jadę na dłuższą wyprawę rowerową lub jak mam niej czasu to ćwiczę w domu (hantelki, taśmy) 2-3 razy w tygodniu na parę minut uruchamiam Medivon Gun Mini aby dać też troszkę relaksu mięśniom po wysiłku fizycznym.
Lućka

Re: Dbacie o formę?

Post autor: Lućka »

MAŁPISZON_pl pisze: ↑05 sty 2021, 15:34 Efektywne ćwiczenia fizyczne są kluczem do zachowania dobrej sylwetki. Drabinki gimnastyczne są uniwersalnym narzędziem, w które można wyposażyć domową siłownię.
Zgadzam się. Jednak jeśli już mowa o wyposażaniu domowego miejsca do ćwiczeń nie zapomnijcie o bardzo prostych i tanich urządzeniach. To ściskacze do dłoni - których można używać w każdej wolnej chwili. Znam kilka osób, które wyrobiły w sobie nawyk korzystania z tych ściskaczy w momencie kiedy oglądają telewizję. Można?
ODPOWIEDZ