Hotelws.pl - opinie

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
aniela1987
Posty: 4
Rejestracja: 05 kwie 2020, 19:08

Hotelws.pl - opinie

Post autor: aniela1987 »

Witajcie! Chciałabym wybrać się na kila dni do Krakowa i trafiłam na ofertę Hotelu Wit Stwosz. Czy ktoś z Was zatrzymywał się w tym obiekcie? Jakie są Wasze opinie?
Awatar użytkownika
judyta-74
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 3:36

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: judyta-74 »

Hotel Wit Stwosz to przepiękny obiekt, położony blisko Głównego Rynku, czyli serca Krakowa. To dobra baza wypadowa.

e mail nowy
Awatar użytkownika
bronisława-67
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 10:44

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: bronisława-67 »

Jak najbardziej polecam, aby się tam zatrzymać. Pokoje się urokliwe i ładnie urządzone, jedzenie było pyszne, no i obsługa przemiła i pomocna.
Awatar użytkownika
rozetta91
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 13:59

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: rozetta91 »

Wiele słyszałam o tym hotelu i ostatnio się tam wybrałam, więc na bieżąco jestem w stanie potwierdzić, że Hotel Wit Stwosz to miejsce 10/10.
Awatar użytkownika
filip_64
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 13:39

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: filip_64 »

Hotel Wit Stwosz jest miejscem przyjaznym rodzinie. Przyjeżdżając tam możesz liczyć na wiele udogodnień dla dzieci i ich rodziców.
Awatar użytkownika
jagna
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 13:30

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: jagna »

Niewątpliwie jednym z największych plusów tego obiektu jest jego lokalizacja. Wszędzie jest blisko. Dosłownie kilka kroków, a cały Kraków stoi przed Tobą otworem.
Awatar użytkownika
Władysław60
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:17

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Władysław60 »

W Hotelu Wit Stwosz organizowałem konferencję, która okazała się wielkim sukcesem, dlatego chętnie wracam do tego miejsca również prywatnie.
Awatar użytkownika
Orian_67
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 20:49

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Orian_67 »

Mają bogatą ofertę gastronomiczną w restauracji, jak również w zakresie śniadań. Zdarzyło mi się przytyć podczas pobytu u nich, ale wszystko było tak pyszne, że nie mogłem się powstrzymać ;)
Awatar użytkownika
Ryszarda_95
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 20:36

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Ryszarda_95 »

Orian_67 doskonale to rozumiem... :D to miejsc na miarę nawet najbardziej wymagających gości.
Awatar użytkownika
dionizy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 3:04

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: dionizy »

Dostaliśmy voucher upominkowy na pobyt u nich z okazji rocznicy ślubu. Hotel Wit Stwosz spełnił nasze oczekiwania. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego prezentu.
Awatar użytkownika
Nataniel1975
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 17:24

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Nataniel1975 »

Kraków to piękne miasto. Super lokalizacja Hotelu Wit Stwosz umożliwia eksplorowane najbliższej okolicy i obserwowaniu z okna życia turystów i jego mieszkańców.
Awatar użytkownika
Odeta_75
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 9:28

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Odeta_75 »

Warunki pobytu są całkowicie adekwatne do ceny. Hotel Wit Stwosz to miejsce godne polecenia i ponownego przyjazdu do Krakowa, jak najszybcej.
Awatar użytkownika
manfred_95
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 14:31

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: manfred_95 »

Uwielbiam spędzać u nich weekendy, jak i dłuższe pobyty. Obsługa bardzo uprzejma, super warunki noclegowe, świetna lokalizacja i jedzenie. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
Serafina1981
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2020, 12:57

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Serafina1981 »

Koszt zorganizowania konferencji nie był wcale wygórowany, byłam wręcz zaskoczona. Menu konferencyjne było wyjątkowo smaczne i całe wydarzenie przebiegło bez jakichkolwiek niespodzianek. Polecam.
Awatar użytkownika
Walerian1983
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 4:34

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Walerian1983 »

Super cena, lokalizacja i obsługa. Polecam!
Awatar użytkownika
roman-66
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 8:52

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: roman-66 »

Hotel Wit Stwosz jest miejscem na mapie Krakowa, które warto odwiedzić, zatrzymać się i spędzić miło wieczór na krakowskim rynku. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Alberta1973
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 3:16

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Alberta1973 »

Hotel Wit Stwosz to miejsce godne uwagi na mapie Krakowa. Polecam
Awatar użytkownika
Weronika78
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 23:16

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Weronika78 »

Przyjeżdżam tak kilka razy do roku. Z okien pokoju można obserwować rynek Starego Miasta. To mój ulubiony widok
Awatar użytkownika
Gaja76
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 0:54

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Gaja76 »

Hotel WS to miejsce dla całej rodziny. Pyszne śniadania, lokalizacja, która zapewnia swobodną możliwość uprawiania turystyki, komfortowe warunki. Polecam
Awatar użytkownika
grzymisław_60
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 20:13

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: grzymisław_60 »

To nasze coroczne miejsce na spędzanie rocznicy ślubu. To nasza stała tradycja od 20 lat. Mamy z tym miejsce przepiękne wspomnienia.
Awatar użytkownika
Sulibor
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 17:50

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Sulibor »

Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Miła, sympatyczna i bardzo pomocna. Zawsze wszystkim polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
dionizy_75
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 10:08

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: dionizy_75 »

Hotel WS to gwarancja komfortu, relaxu i wypoczynku. Zawsze chętnie rezerwuje tutaj nocleg podczas podróży służbowych. Polecam
Awatar użytkownika
Luborada87
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 5:43

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Luborada87 »

Biorąc nocleg w hotelu Wita Stwosza zapewniamy sobie super bazę wypadową do wszelkich atrakcji Krakowa. Polecam
Awatar użytkownika
Aleksja
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2020, 13:41

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Aleksja »

Ceny adekwatne do jakości, obsługa na najwyższym poziomie, ładne i eleganckie pokoje.
Awatar użytkownika
Tęgomira_99
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 13:55

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Tęgomira_99 »

Hotel ma bardzo wiele pochlebnych opinii i to oczywiste, bo ciężko wyjechać stąd żeby nie być zadowolonym. Polecam
Awatar użytkownika
rozetta_95
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 11:58

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: rozetta_95 »

Hotel zawsze spełnia wysokie standardy sanitarne, zawsze bardzo czysty, ciepły i zgodny z moimi wymaganiami. Całość oceniam 10 / 10.
Awatar użytkownika
Jacenty
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 13:50

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Jacenty »

Co roku organizuję tutaj konferencje. To świetne miejsce do organizacji zjazdów. Zawsze wszyscy uczestnicy dopytują i proszę o nocleg w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Nestor_80
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 11:06

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Nestor_80 »

W tym hotelu każdy gość może poczuć się wyjątkowo. Obsługa bardzo stara się zadbać o każdego gościa hotelowego i służy zawsze pomocą.
Awatar użytkownika
morzana
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 14:35

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: morzana »

Miejsce, które zasługuje na uznanie. Cieszę się, że można spotkać tutaj aż tak wiele dobrych opinii bo z pewnością mają one odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Flora_73
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 23:56

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Flora_73 »

W restauracji hotelowej można zjeść dania kuchni polskiej. Są wyśmienite i ciężko zdecydować się na jedno ulubione danie. Polecam
Awatar użytkownika
Aleksa_73
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 6:01

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Aleksa_73 »

Hotel Wit Stwosz to miejsce przyjazne dzieciom z wieloma udogodnieniami, które sprawiają, że każdy pobyt przebiega komfortowo.
Żaneta

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Żaneta »

Ze względu na wykonywaną przeze mnie pracę regularnie bywam w Krakowie, dla mnie Hotel Wit Stwosz jest najlepszym miejscem na nocleg, nie tylko w czasie podróży biznesowych, ale też na rodzinną wycieczkę z dziećmi. Elegancki, gustowny i w bardzo dobrej lokalizacji.
Ajkaś

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Ajkaś »

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Hotel Wit Stwosz jest jednym z najlepszych w Krakowie. Polecam to miejsce każdemu, sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych jak i biznesowych wyjazdów, potwierdzam.
Fiśka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Fiśka »

Kurcze, miałam w planach spędzić tegorocznego sylwestra w Krakowie, dawno nigdzie nie wyjeżdżałam i tak sobie zaplanowałam kilka dni w tym pięknym mieście. A że moim zdaniem Wit Stwosz to najlepszy hotel w Krakowie to innego nie brałam pod uwagę. Byłam u nich kilkukrotnie, zawsze wracałam bardzo zadowolona. Na pewno znów ich odwiedzę.
Agnieśka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Agnieśka »

Hotel Wit Stwosz jest miejscem naprawdę godnym polecenia. Pokoje są eleganckie, zawsze wysprzątane, panuje tam bardzo miła atmosfera. Idealna jak dla mnie lokalizacja hotelu. Tak więc jeśli ktoś z Państwa się zastanawia, to moim zdaniem hotel WS jest najlepszy na nocleg w Krakowie.
Nać

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Nać »

Bardzo fajne miejsce na odpoczynek, a Restauracja w Hotelu Wit Stwosz - jest wręcz bajeczna. Przepyszne jedzenie i wspaniała obsługa. Polecam.
Dariuń

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Dariuń »

Wielki plus za to, że hotel Wit Stwosz to hotel przyjazny dzieciom. Spędziliśmy w wakacje weekend z dwójką maluchów i pomimo tego, że sporo podróżujemy, pobyt w tym hotelu uważam za jeden z najbardziej udanych. Każdy znajdzie u nich coś dla siebie. Można wypocząć.
Kolinaś

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Kolinaś »

Jak Kraków, to tylko Hotel Wit Stwosz, ja już nie wyobrażam sobie nocować gdziekolwiek indziej. Często podróżuję służbowo i często zdarza się, że coś w hotelu nie do końca mi odpowiada. Hotel WS jest jednym z niewielu miejsc, w którym odpowiada mi naprawdę wszystko.

tytan chorzów suplementy
Kaź

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Kaź »

Nie mogę doczekać się chwili, gdy znowu będzie można swobodnie i bezpiecznie podróżować. Tak dawno nie byłam w Krakowie, a gdy tam jestem zawsze wybieram Hotel Wit Stwosz. Jest super. Warunki wspaniałe, obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Super miejsce na relaks.
Gośka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Gośka »

Wielokrotnie gościłam w Hotelu Wit Stwosz, zarówno prywatnie jak i służbowo. mają świetne sale konferencyjne , ładne pokoje i przemiłą obsługę. Polecam.
Łuska

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Łuska »

Jeśli planują Państwo w najbliższym czasie nocleg w Krakowie czy to jeśli chodzi o wyjazd służbowy, czy - jeśli będzie już taka możliwość - turystyczny, to naprawdę mogę polecić hotel Wit Stwosz. Rewelacyjne miejsce.
józia

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: józia »

Ładne, czyste i co ważne przestronne pokoje. Dużym plusem jest bliskość rynku. Bardzo smaczne śniadanie. Jestem zadowolona, że na swój nocleg w Krakowie wybrałam właśnie hotel Wit Stwosz.
uroń

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: uroń »

Polecam Hotel Wit Stwosz zarówno na wyjazd służbowy, jak i na wypoczynek. Pokoje przestronne, elegancko wyposażone, lokalizacja blisko rynku.
Robiń

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Robiń »

Hotel Wit Stwosz ma fajne sale konferencyjne. Dobra organizacja. Świetny hotel zarówno na wyjazd służbowy jak i relaks prywatny.
ojć

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: ojć »

Moja ocena hotelu Wit Stwosz jest pozytywna. Pobyt oceniam na 10/10. Pokoje czyste i eleganckie, dobra lokalizacja, smaczne jedzenie i mila obsługa. Nawet jakbym chciał, nie ma się do czego przyczepić. No może tylko do tego, że mój pobyt musiał trwać tak krótko, no ale to nie wina hotelu ;)
Drąh

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Drąh »

Zawsze byłam zadowolona z pobytu w Hotelu Wit Stwosz. Ładne pokoje, bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa, pyszne jedzenie w restauracji. Polecam wypoczynek w Hotelu WS
Różka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Różka »

Zdecydowanie polecam Hotel Wit Stwosz. To jeden z fajniejszych hoteli w jakim nocowałam. Ładne pokoje, bardzo klimatyczne. Wspaniałe miejsce na nocleg w Krakowie.
Binażka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Binażka »

Miałam jakiś czas temu ważne spotkanie biznesowe w Krakowie i zależało mi na dobrej jakości noclegu w przystępnej cenie. Cieszę się, że trafiłam właśnie na Hotel Wit Stwosz. W tym momencie jakbym miałam zostać na nocleg w Krakowie to na pewno ponownie wybrałabym ten hotel. Duże, czyste pokoje, świetna lokalizacja.
Miś

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Miś »

Sale konferencyjne w hotelu Wit Stwosz są bardzo komfortowe. Ładny wystrój, wygodne krzesła, dobra akustyka. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś chciałby zorganizować konferencję w Krakowie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 247
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:24

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Kamilla36 »

Nie znam, nigdy nie korzystałam i w zasadzie nie słyszałam żadnych opinii, no ale chętnie sobie zerknę i sprawdzę

___
Fotograf ślubny Kraków

automobilklub galicyjski
sośna

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: sośna »

No to w takim razie, jeśli będzie Pani miała okazję być w Krakowie, naprawdę polecam nocleg w hotelu Wit Stwosz. Przestronne, czyste pokoje. Wygodna lokalizacja, łatwy dojazd samochodem, jak i dojście z dworca, to na duży plus. Polecam również ze względu na przemiły personel hotelu.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Łejst

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Łejst »

Wielki plus dla hotelu za to, że można u nich zrealizować bon turystyczny. Mieliśmy okazję być na weekendowej wycieczce. Pobyt wspominamy bardzo miło. Hotel Wit Stwosz jest godny polecenia.
małgoś

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: małgoś »

Kilka razy byłam w Hotelu Wit Stwosz. Mają świetne sale konferencyjne. Ogólnie bardzo fajny hotel z przemiłą obsługą. Wysoki standard i fajna lokalizacja. Warto tam pojechać.
Kryśka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Kryśka »

Super hotel. Kilkukrotnie nocowałam właśnie u nich i pełna zadowolenia jako dodatek do prezentu ślubnego dla przyjaciółki kupiłam też voucher upominkowy na weekend w hotelu Wit Stwosz. Mieli okazję skorzystać jeszcze jesienią, bardzo chwalili pobyt.
styć

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: styć »

Wit Stwosz, to hotel w Krakowie który z pewnością mogę polecić. Bardzo fajna lokalizacja pozwalająca na zwiedzanie pieszo najważniejszych, najbardziej znanych zabytków. Obsługa na wysokim poziomie, komfortowe pokoje.
JolkaŻ

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: JolkaŻ »

Nasza firma bardzo często organizowała konferencje w Krakowie właśnie w Hotelu Wit Stwosz. Zapewne po pandemii wrócimy do tego modelu spotkań i szkoleń, wydaje mi się, że wszyscy byli na tyle zadowoleni, że wrócimy również do tego właśnie hotelu. Ja polecam.
cińka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: cińka »

Hotel WS to nie tylko hotel, to magiczne miejsce. Mają nawet pakiet dla dwojga. Kiedyś korzystałam, teraz muszę poczekać aż sytuacja się zmieni. Ale na pewno wybiorę to miejsce raz jeszcze. Warto. Ładne, czyste pokoje, fajna, miła obsługa. Lubię to miejsce.
Ewiń

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Ewiń »

Jeśli chodzi o firmowe konferencje, to warto zorganizować je w Hotelu Wit Stwosz. Fajne, przestronne sale, bardzo miła obsługa, dobra kuchnia i fajnie położony hotel. Jestem zadowolona z każdego pobytu w tym hotelu. A byłam i służbowo i prywatnie. Moje ulubione miejsce w Krakowie.
Dawiduś93332

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Dawiduś93332 »

Jeślii szukasz fajnego miejsca na urlop w polskich górach to postawiłbym na ustroń beskidy. Piekne widoki, mnósto pieszych szlaków, czyste powietrze i góry! Moim zdaniem super miejscówka na urlop.
Kańka

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Kańka »

Wit Stwosz to hotel w centrum Krakowa który naprawdę mogę polecić. Ceny w nim są przystępne, a komfort noclegu i odległość od rynku naprawdę zachęcają.
Merć

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Merć »

Ja też polecam. To dobry hotel, w dobrej cenie. Pokoje czyste i przytulne. Pobyt wspominam bardzo miło i na pewno wrócę, jeśli tylko będę planować nocleg w Krakowie.
Ryż

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: Ryż »

Ja mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach jeśli chodzi o jedzenie. Restauracja Hotelu Wit Stwosz jest naprawdę super. Pyszne jedzenie, ładnie podane, wysokiej jakości produkty. Zdecydowanie polecam. Warto, chociaż spróbować.
griń

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: griń »

Jeśli planujecie organizować jakieś konferencje, szkolenia firmowe (wiadomo, zapewne po pandemii), to polecam ten hotel. Hotel jest bardzo dobrze przystosowany, żeby organizować konferencje w Krakowie.

graficzny edytor www
jeggi89ą

Re: Hotelws.pl - opinie

Post autor: jeggi89ą »

Jak poszukujecie idealnego noclegu dla waszego pracownika z ukrainy to najlepiej zainwestować w http://neshome.pl mają swietne propozycje.
ODPOWIEDZ