Hotel-carpatia.pl opinie

Wypoczynek w Bieszczadach, ferie zimowe w Tatrach i urlop w Sopocie! O podróżach po Polsce.
Awatar użytkownika
Abdon84
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:07

Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Abdon84 »

Cześć kochani! Planuję z żoną wyjazd w najpiękniejsze polskie góry – Bieszczady. Z tego względu szukamy spokojnego i ładnie urządzonego hotelu. Zależy nam na miejscu z duszą i takim, które byłoby przyjazne dla dzieci. Znajomy polecił mi kiedyś, żeby zarezerwować nocleg na hotel-carpatia.pl – macie jakieś opinie na jego temat? Warto tam zanocować? 
Awatar użytkownika
herman
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:11

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: herman »

Pewnie, że warto! To miejsce jest idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla gości indywidualnych. Szczerze polecam, myślę, że to jeden z najlepszych hoteli w Bieszczadach.
Awatar użytkownika
Rachela80
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2019, 22:17

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Rachela80 »

Hotel carpatia to zdecydowanie wyjątkowe i klimatyczne miejsce. Na pewno świetnie tam odpoczniecie. Widać, że właściciel dba o to miejsce i stworzył je z pasji, a nie tylko chęci zarobku.
Awatar użytkownika
róża
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 0:15

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: róża »

Ooo ten hotel jest naprawdę wspaniały! Szczególnie podobała mi się tam strefa SPA & Wellness. Mam problemy z zatokami, więc górskie powietrze i grota solna w hotelu pomogły mi wydobrzeć. Co do pokoi to są bardzo stylowo urządzone – aż chce się tam zostać na dłużej. 
Awatar użytkownika
Irma1986
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:58

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Irma1986 »

Potwierdzam, strefa SPA jest bardzo rozbudowana i można tam świetnie wypocząć. Jedyne o czym musicie pamiętać, to o zapisie w recepcji. Szczególnie polecam saunę fińską i grotę solną.
Awatar użytkownika
Alicja-95
Posty: 10
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:24

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Alicja-95 »

Byłam tam kiedyś na wczasach i bardzo dobrze wspominam pobyt. Udało mi się świetnie wypocząć, a przy okazji skorzystać z licznych udogodnień hotelu. W obiekcie jest całodobowy bar, karczma i sala wypoczynkowa z kącikiem dla malucha. Więc nawet są miłe atrakcje dla dzieciaków.
Awatar użytkownika
Nela80
Posty: 5
Rejestracja: 04 sie 2019, 5:25

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Nela80 »

Również polecam ten hotel. Byłam tam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Pokoje stylowe i czyste – można się w nich zrelaksować i odpocząć. Co do obsługi to zawsze jest miła i pomocna.
Awatar użytkownika
Mina-85
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2019, 3:31

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Mina-85 »

Ja mam bardzo pozytywną opinię na temat tego hotelu. Byłam tam na wczasach w tamtym roku i to był udany wyjazd. Wraz z partnerką odpoczęliśmy i nabraliśmy siły na nowe wyzwania. Co do hotelu to jest bardzo ładnie urządzony i stylowy.
Awatar użytkownika
Wilhelmina-73
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2019, 5:55

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Wilhelmina-73 »

To prawda, w tym hotelu panuje niepowtarzalny klimat. Co najlepsze to z każdego pokoju jest widok na góry, więc to wszystko sprawia, że można się zrelaksować i odpocząć. Bardzo podobało mi się w tym miejscu. 
Awatar użytkownika
Syriusz_79
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:15

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Syriusz_79 »

Uwielbiam ten hotel! Pokoje są klimatycznie urządzone, jedzenie przepyszne, a obsługa przemiła. Co do dzieci, to są specjalne udogodnienia dla nich w hotelu. Dzięki temu maluchy mają co robić, a rodzice mogę spokojnie się zrelaksować.
Awatar użytkownika
liwia
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2019, 10:36

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: liwia »

Ten hotel to zdecydowanie idealne miejsce na wypoczynek. Byłam tam pierwszy raz w tamtym roku w walentynki i bardzo dobrze wspominam ten pobyt. Pokoje są bardzo komfortowe – stylowo urządzone i z łazienkami. 
Awatar użytkownika
Tulimir-70
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:16

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Tulimir-70 »

Bieszczady to przepiękne i tajemnicze góry, które na pewno warto zobaczyć. Jeśli chodzi o hotel Carpatia to bardzo polecam. To naprawdę cudowny obiekt i świetna baza wypadowa na szlaki. Pokoje są czyste i eleganckie a położenie hotelu bardzo komfortowe.
Awatar użytkownika
Łazarz
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:45

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Łazarz »

Ja mam bardzo dobrą opinię na temat tego hotelu. Byłem tam w wakacje z przyjaciółmi i udało nam się idealnie wypocząć. Na co dzień pracujemy w warszawskiej korporacji, więc bardzo przydał nam się wypoczynek. Szczególnie w takim hotelu jak Carpatia – ze strefą SPA i widokiem na góry.
Awatar użytkownika
ludomir_81
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2019, 0:16

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: ludomir_81 »

Jeśli chodzi o dzieci to nie masz się czym martwić, hotel jest przyjazny dla maluchów i są dla nich specjalne udogodnienia – jak np. mały kącik. Można także wynająć łóżeczko dziecięce a dzieci do 3 lat są goszczone bezpłatnie. 
Awatar użytkownika
Jowita
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2019, 5:18

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Jowita »

Byłam tam miesiąc temu i bardzo mi się podobało. Obsługa hotelu była pomocna i przemiła. Chętnie pokazała gdzie co jest i jak korzystać ze SPA. Czułam się tam bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Lambert
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2019, 17:16

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Lambert »

To prawda, w Hotelu Carpatia panuje miła atmosfera. Pokoje są stylowo urządzone i wyposażone w niezbędne rzeczy, łazienki bardzo czyste. Dodatkowo w hotelu jest SPA, biblioteka i pokój gier, dzięki czemu jest co robić nawet w niepogodę.
Awatar użytkownika
Oleg-89
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:45

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Oleg-89 »

Mam bardzo dobrą opinię na temat Carpatii. To świetne, klimatyczne miejsce z bogatą historią. Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek, to polecam.
Awatar użytkownika
Gualfard
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2019, 17:04

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Gualfard »

Ooo w tym hotelu można cudownie wypocząć. Pokoje są ciche, łóżka miękkie, a pościel świeża i pachnąca. To idealne miejsce na wypoczynek. Atmosfera w hotelu panuje przemiła – co jest jego dodatkowym atutem.
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2019, 5:52

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: lilia »

Zdecydowanie warto pojechać do hotelu Carpatia. To pięknie urządzony obiekt, który jest wyposażony we wszystko czego potrzeba do wypoczynku. Polecam!
Awatar użytkownika
Jakub1991
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:36

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Jakub1991 »

Tez bardzo miło wspominam czas w tym hotelu. Szczególnie strefę SPA i jedzenie. Jeśli kochacie Bieszczady to idealne miejsce na wyjazd. Byłem tam akurat jako gość biznesowy i świetnie wypocząłem przy okazji interesów.
Awatar użytkownika
Jolanta
Posty: 9
Rejestracja: 07 kwie 2019, 22:16

Re: Hotel-carpatia.pl opinie

Post autor: Jolanta »

Ten hotel jest naprawdę wyjątkowy. To takie miejsce z duszą, potwierdzam :). Idealnie wrócić do niego po całym dniu na szlaku, zjeść dobry obiad w karczmie i zrelaksować się w saunie. Perfekcyjne miejsce!
ODPOWIEDZ