Willakrokowa.pl - opinie

Kostium kąpielowy, klapki i ruszamy nad morze! Domki do wynajęcia, hotele, najlepsze lokalizacje dla par, rodzin z dziećmi i podróżujących solo.
Awatar użytkownika
Luiza_75
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:53

Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Luiza_75 »

Chcemy wybrać się na rodzinne wakacje. Jako, że ten rok jest dość specyficzny, to postanowiliśmy wypocząć nad polskim morzem, ale w jakiejś spokojniejszej okolicy. Spodobała nam się Willa Krokowa, czy może ktoś tam spędzał wakacje?
Awatar użytkownika
aniela1987
Posty: 4
Rejestracja: 05 kwie 2020, 19:08

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: aniela1987 »

Co roku jeździmy do Karwii, przynajmniej na długi weekend 😊 Taka już rodzinna tradycja. Willa Krokowa to nasze nowe odkrycie, ale na pewno tam wrócimy! Świetna atmosfera i smaczne jedzenie.
Awatar użytkownika
liwia
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2019, 10:36

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: liwia »

Byłam w Willi Krokowa przez tydzień i dobrze wspominam ten pobyt. Piękny pokój, czyściutki, dobrze wyposażony. Jest nawet małe spa, w którym można się zrelaksować.
Awatar użytkownika
rita_97
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:28

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: rita_97 »

Zachęcam do spędzenia wakacji w Karwii, są piękne plaże i troszkę mniej tłumów niż w innych miejscowościach. Gospodarze Willi Krokowa stworzyli fantastyczne miejsce!
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 13:16

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Samanta »

Mogę serdecznie polecić Willę Krokowa! Wspaniałe miejsce, spokojne i przyjazne rodzinom z dziećmi. Jest gdzie wypocząć, a dzieci mogą wyszaleć się na placu zabaw.
Awatar użytkownika
Prokop
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2019, 16:27

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Prokop »

My z mężem najpierw trafiliśmy do restauracji https://willakrokowa.pl/post,3,restauracja.html, w której zupa z łososia i dorsza mnie po prostu zachwyciła! Wróciliśmy tam na rocznicę ślubu i było fantastycznie!
Awatar użytkownika
Lucjola
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2020, 11:57

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Lucjola »

Moim zdaniem Willa Krokowa to najlepsze miejsce nad Bałtykiem 😊. Spokój, cisza, a jak morze za zimne to można popływać w basenie. Idealne miejsce na wakacje.
Awatar użytkownika
Emma1965
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 11:43

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Emma1965 »

Tak dobrego halibuta to ja jeszcze nie jadam! Świeżutki, wspaniale doprawiony, no idealny pod każdym względem. Zdecydowanie polecam restaurację w Willi Krokowa.
Awatar użytkownika
Mirosz
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2020, 19:56

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Mirosz »

W Karwii można zdecydowanie liczyć na spokojniejszy wypoczynek, a Willa Krokowa to wspaniałe miejsce. Właśnie wróciliśmy z wakacji i już nie mogę doczekać się kolejnych.
Awatar użytkownika
Juri_74
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 2:12

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Juri_74 »

W Willi Krokowa jest super! Mieszkaliśmy w pięknym, nowym pokoju, a łóżko wygodniejsze niż we własnym domu 😉 Wypoczęliśmy w pełni, to były wspaniałe wakacje.
Awatar użytkownika
Mariola1999
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2020, 7:58

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Mariola1999 »

Urzekły mnie okolice Karwii. Tam są chyba najpiękniejsze plaże! Zatrzymałam się w Willi Krokowa, która mieści się w bardzo spokojnej okolicy. Można odpocząć i naładować akumulatory.

suszenie szczypiorku
Awatar użytkownika
Lambert
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2019, 17:16

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Lambert »

Willa Krokowa to świetne miejsce na wakacje. Wybraliśmy się tam na urlop i nie żałujemy. Nowy, bardzo dobrze wyposażony ośrodek, sporo atrakcji dla dzieci. Jest też miejsce do grillowania, więc jest co robić!
Awatar użytkownika
Selma-93
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 15:16

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Selma-93 »

Szukałam miejsca, w którym odpocznę, zrelaksuję się. Tak trafiłam na Willę Krokowa, z dala od turystycznego zgiełku. Las, morze, piękny kameralny ośrodek – czego chcieć więcej.
Awatar użytkownika
Klaudia82
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2020, 19:01

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Klaudia82 »

Dla nas Willa Krokowa to idealna baza wypadowa! W okolicy jest sporo atrakcji, a pod koniec dnia można zlądować do „spokojnego portu” 😊 Wielki plus za przepyszne obiady!
Awatar użytkownika
Ernestyna97
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 4:49

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Ernestyna97 »

Wybraliśmy się do Karwii z rowerami i to była trafiona decyzja. Zatrzymaliśmy się w Willi Krokowa, gdzie po całym dniu pedałowania mogliśmy zjeść pyszną rybkę i odpocząć w kameralnej strefie spa.
Awatar użytkownika
liliana1977
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 11:30

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: liliana1977 »

Szczerze mogę polecić wszystkim pobyt w Willi Krokowa, ze względu na wspaniałą atmosferę, pyszne jedzenie i warunki noclegowe. Oceniam ich na 5 z dużym plusem!

spuszczanie wody z kaloryferów
Awatar użytkownika
onufry-72
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 10:30

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: onufry-72 »

Po pobycie w Willi Krokowa czuję się wypoczęty i zrelaksowany. Doskonałe warunki do tego, aby móc spędzić spokojny urlop.

plus załóż konto
Awatar użytkownika
Ładysław
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 2:09

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Ładysław »

Jeżdżę tam od lat, nie tylko ze względu na widoki i przepiękną okolicę, ale przede wszystkim dlatego, że każda osoba z rodziny znajdzie coś dla siebie. Nie trzeba przemierzać wielu kilometrów, aby znaleźć atrakcje dla najmłodszych i wytchnienie i relaks dla rodziców ;)
Awatar użytkownika
Halina62
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 5:38

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Halina62 »

Połączenie wspaniałego jedzenia i pięknych widoków, to niewątpliwi jeden z największych pozytywów Wilii Krokowa. Staram się przyjeżdżać tutaj przynajmniej kilka razy do roku.
Awatar użytkownika
Aida_83
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 22:17

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Aida_83 »

Ja przyjeżdżam tutaj z drugiego końca Polski i zawsze wiem, że będzie warto. Wiadomo, że pogoda bywa czasem kapryśna, ale uroki hotelu i przepiękne okolice rekompensują mi wszystko.
Awatar użytkownika
Najmila1973
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 7:41

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Najmila1973 »

Bezpośrednio z hotelowych pokoi można mieć widok na przepiękny park krajobrazowy. Bardzo doceniam możliwość kontaktu z naturą.Polecam ich wszystkim moim znajomym.

marketing szeptany oferta
Awatar użytkownika
Olgierd-95
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 11:03

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Olgierd-95 »

Myślę, że to idealne miejsce jeżeli zależy komuś na tym, aby wypocząć i zaznać spokoju. 10/10 - można spokojnie przyjeżdżać, jeżeli tylko będzie wolne miejsce ;)
Awatar użytkownika
Romana_90
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 6:53

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Romana_90 »

Bardzo ucieszyłam się na wiadomość, że na terenie obiektu jest zewnętrzny basen. Przy małych dzieciach to spore ułatwienie organizacyjne. Nie mogę powiedzieć na ich temat złego słowa, mimo tego, że uważam siebie za wymagającą klientkę.
Awatar użytkownika
chwalibóg85
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2020, 2:39

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: chwalibóg85 »

Zatrzymując się w tym obiekcie można liczyć na wiele pozytywnych wrażeń i atrakcji. Bardzo miłe zaskoczenie, bo byłem tam pierwszy raz.
Awatar użytkownika
Dabrowka-60
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:43

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Dabrowka-60 »

Obiekt zyskał moje zaufanie. Wszystko od momentu przyjazdu było dobrze zorganizowane i zgodne z naszymi oczekiwaniami. Polecam.
Awatar użytkownika
Murat_87
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 3:41

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Murat_87 »

Nigdy nie byłem fanem wypoczynku nad morzem, ale pobyt w Willi Krokowa okazał się tym, czego potrzebowałem. Czuję się na prawdę wypoczęty i zrelaksowany.
Awatar użytkownika
Sława-64
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 12:23

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Sława-64 »

To był super wyjazd, który dzięki pięknym krajobrazom i warunkom noclegowym zapamiętam na długo. Chętnie wrócę do Wilii Krokowa.
Awatar użytkownika
Sylwiusz98
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 12:43

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Sylwiusz98 »

Pobyt w Wilii Krokowa można powiedzieć, że odmienił moje życie. Tutaj oświadczyłem się mojej dziewczynie i jesteśmy już małżeństwem. Często tam jeździmy, żeby powspominać zaręczyny.

umywalka wystająca poza blat
Awatar użytkownika
Dariusz_84
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 10:05

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Dariusz_84 »

Willa Krokowa to najlepsze miejsce na wypoczynek nad polskim morzem. Zdecydowanie polecam!
Awatar użytkownika
semira70
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 16:36

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: semira70 »

Wiem, że jeżeli napiszę, że w Willi Krokowa podobało mi się wszystko, to w zasadzie jakby nie podobało mi się nic, ale ciężko opisać ich wszystkie superlatywy. Jedzenie, piękne pokoje, widoki - to wszystko sprawiło, że zakochałam się w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Mirela65
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 22:13

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Mirela65 »

Przepiękne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Dużo atrakcji i komfortowe warunki. Polecam
Awatar użytkownika
Odon1972
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 0:22

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Odon1972 »

Karwia to od lat moje ulubione miejsce do spędzania wakacji, a willa Krokowa jest najlepszym miejscem noclegowym w okolicy.
Awatar użytkownika
Zyta
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 8:33

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Zyta »

Byłam w Willi Krokowa i dobrze wspominam ten pobyt. Wiele atrakcji w okolicy, niedaleko super miejsce do plażowania.

dtc co to jest
Awatar użytkownika
Dobiesław1973
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 22:40

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Dobiesław1973 »

Piękny pokój, czysty, dobrze wyposażony. Polecam wszystkim, zwłaszcza rodzicom i ich pociechom.
Awatar użytkownika
Idalia1970
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 0:54

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Idalia1970 »

Willa Krokowa zawsze spełnia moje oczekiwania. Chętnie tam wracam i spędzam kilka weekendów w każdym roku.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
Luboslaw-64
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 15:48

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Luboslaw-64 »

Smaczna i bardzo atrakcyjna kuchnia. Duży wybór dań, które są wysokiej jakości i aż rozpływają się w ustach.
Awatar użytkownika
owidiusz65
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 7:53

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: owidiusz65 »

W okolicy jest wiele atrakcji dla całej rodziny. Można tutaj odpocząć i spędzić przyjemnie czas. Polecam
Awatar użytkownika
ira1969
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 12:37

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: ira1969 »

Wakacji w Karwii to zawsze dobry wybór. Są piękne plaże i troszkę mniej tłumów niż w innych miejscowościach i bardzo sympatyczna atmosfera.
Awatar użytkownika
Miłorad1993
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 21:59

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Miłorad1993 »

Willa Krokowa zasługuje na polecenie ze względu na rodziną atmosferę i na prawdę dobre warunki do wypoczynku.
Awatar użytkownika
Cina
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 11:27

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Cina »

Pobyt w Willi Krokowa zawsze miło wspominam. Spotykam sie tutaj z wielka serdecznością ze strony obsługi. Pobyt przbiega spokojnie i po powrocie czuję się zrelaksowana i wypoczęta.
Awatar użytkownika
Justynian_63
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 6:44

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Justynian_63 »

Wygodne pokoje, super jedzenie, piękne plaże - czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
Olimpia1971
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 7:58

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Olimpia1971 »

To idealne miejsce do organizacji spotkań firmowych, czy zjazdów. Moim współpracownicy zawsze namawiają mnie na wybór tego miejsca i doskonale rozumiem ich decyzje.
Awatar użytkownika
irma1962
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 14:11

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: irma1962 »

Karwia to moja ulubiona nadmorska miejscowość, tak jak Willa Krokowa to moje ulubione miejsce na wypoczynek. polecam!
Awatar użytkownika
Nasif85
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, 17:49

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Nasif85 »

Takie miejsca jak willa Krokowa warto polecać znajomym. Na pewno nie zawiodą się jakością a mam wrażenie, że tylko zyskają wiele pozytywnych doświadczeń.
Awatar użytkownika
Elena_65
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 7:18

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Elena_65 »

Willa Krokowa to zawsze dobry wybór na nocleg nad morzem. Przemiła właścicielka obiektu zawsze serdecznie mnie wita i gości jak u siebie w domu.
Daruśka

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Daruśka »

Powiem z doświadczenia, że organizacja wesela w czasie pandemii to naprawdę ogromny stres. Jednak cieszę się, że my zdecydowaliśmy się, żeby miejscem naszego wesela była Willa Krokowa. Impreza była w wakacje, bardzo udana, właściciele dołożyli wszelkich starań, żeby w tym ważnym dniu ująć nam stresu. Goście byli zadowoleni z pokoi, przytulnie, czysto. I bardzo dobre ceny.
Toreś

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Toreś »

My w tym roku dość niestandardowo, bo we wrześniu organizowaliśmy komunię naszej córki. Obsługa jaką zapewniła nam Willa Krokowa zdecydowanie była na najwyższym poziomie. Jedzenie naprawdę smaczne, sala ładnie przygotowana, czysta. Polecam.
Pulaś

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Pulaś »

Miejsce godne polecenia nie tylko na wypoczynek, ale też właśnie na organizację jakiejś imprezy. Miałam okazję być już kilkukrotnie i organizacja imprez w Willi Krokowa jest naprawdę na najwyższym poziomie.
Aść

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Aść »

Cudowne miejsce na przyjęcie weselne. Willa Krokowa stanęła na wysokości zadania i wesele było naprawdę cudowne. Pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera. Bardzo polecam.
Miśkana

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Miśkana »

Pomimo tego, że mieszkamy dość daleko, zaprosiliśmy do Willi Krokowa naszych najbliższych i właśnie tam zorganizowaliśmy wesele. Byłam na wieli tego typu imprezach, ale mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe to Willa Krokowa nie ma sobie równych.
szalała

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: szalała »

Niech świat wraca już do normalności, bo chcę znów pojechać do Willi Krokowa naładować akumulatory. Na naprawdę wysokim poziomie i w dobrej cenie organizuję przyjęcia z noclegiem więc jeśli planujecie wesele, komunię czy tego typu imprezę, miejsce godne polecenia.
Baleśka

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Baleśka »

Po prostu miejsce godne polecenia. Zarówno na krótki wypoczynek, dłuższe wakacje, jak i imprezę okolicznościową. To miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze. Willa Krokowa dostaje ode mnie ocenę 10/10
toniś

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: toniś »

Moim zdaniem Willa Krokowa to najładniejsze pokoje gościnne w okolicy. Można wypocząć i zorganizować przyjęcie okolicznościowe. Każdy znajdzie coś dla siebie, mają kącik spa, gdzie można się zrelaksować, salę zabaw i świetny taras widokowy.
szarańcza

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: szarańcza »

Mam nadzieję, że do przyszłego roku już będzie możliwa organizacja dużych imprez, bo moje wesele ma się odbyć właśnie w u nich. Od zaręczyn wiedziałam, że będę chciała uczcić ten dzień właśnie nad morzem, a Willa Krokowa jest najlepszym miejscem na organizację takiego przyjęcia. Pięknie położony pensjonat, elegancki.
Dreć

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Dreć »

Udało mi się jeszcze w tym roku być na weselu zorganizowanym w Willi Krokowa. Było naprawdę bajowo. Wesele w takim miejscu jest niezapomniane, jedzenie pyszne, wystrój bardzo klimatyczny. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Anuś

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Anuś »

Również miałam przyjemność być na weselu w Willa Krokowa - przyjęcie weselne było bardzo udane. Muszę pochwalić jedzenie - wytworne ale pyszne i naprawdę wyjątkowe. Polecam serdecznie.

l-glutathione
Bożenka

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Bożenka »

Nie tylko wesela, ale ogólnie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe organizowane przez Willę Krokowa zasługują na ocenę 10/10. Wszystko zawsze zorganizowane i przygotowane z najwyższą starannością, z myślą o potrzebach klientów. No i super, że oferują imprezy z noclegami.
Gabryś

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Gabryś »

Bardzo polecam Willa Krokowa na imprezy okolicznościowe typu urodziny. Miałam okazję gościć na takich i sama chciałabym tam zorganizować swoją czterdziestkę. Świetne miejsce. Urocze i z klasą.
dwójka

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: dwójka »

Podczas wakacji spędziłam krótki, ale bardzo udany urlop w Willi Krokowa. Piękny, nowoczesny pokój, cały pensjonat bardzo nowoczesny. Pyszne jedzenie. Wszystko na najwyższym poziomie. Jeśli tylko się uda, to planuję u nich zorganizować swoje wesele.
Miłka

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Miłka »

Ja również mogę polecić imprezy okolicznościowe w Willi Krokowa. Byłam kilka razy i zawsze byłam zadowolona. Wspaniałe miejsce, także na odpoczynek.
katarś

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: katarś »

W zasadzie to można różnorako podróżować, ale ja lubię mieć pewność, że tam , gdzie nocuję, jest zawsze czysto, schludnie i wygodnie. Dlatego jestem zdania, że dobrze będzie wam powiedzieć, że często wybieram apartamenty Sun&Snow . Są dla mnie najlepsze pod kątem wygody, ale także i tego wiecie, komfortu. A wam jak się podobają?
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 192
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:12

Re: Willakrokowa.pl - opinie

Post autor: Marysia76 »

Witam, co sądzicie o tym, aby zainwestować w wakacje z rodziną nad morzem? Co sądzicie o tym https://www.blueapart.pl/apartamenty/jastarnia ? Zależy mi, by wreszcie wyjechać i odpocząć. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Chętnie dowiem się więcej, co warto zwiedzić?
ODPOWIEDZ