zapalenie sromu - co robic?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
majcia87
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:41

zapalenie sromu - co robic?

Post autor: majcia87 »

kochane, nie wiem juz co poradzic.. dostalam znow zapalenia sromu, dbam o higiene, pilnuje, zeby wszystko bylo ok, a tu znowu sie to pojawia..
Awatar użytkownika
uli_13
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:31

Re: zapalenie sromu - co robic?

Post autor: uli_13 »

Często czytam opinie w necie o takich rzeczach. Wtedy decyduję się na coś konkretnego.
Zgubiłem się w mroku, a Ty mnie znalazłaś.
Płonąłem, tak bardzo, a Ty dałaś mi lód.
Awatar użytkownika
Dimitra
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:56

Re: zapalenie sromu - co robic?

Post autor: Dimitra »

Ja też ostatnio szukałam informacji i chyba najlepsza stronka to ta https://tantumrosa.pl/zapalenie-sromu/ - konkretnie do tematu podchodzą a nie tylko takie z czapy wyjęte porady jak na innych portalach
Awatar użytkownika
turkaweczka
Posty: 22
Rejestracja: 23 cze 2019, 9:29

Re: zapalenie sromu - co robic?

Post autor: turkaweczka »

wspolczuje.. ale nie ma co latac po forum tylko do lekarza !! to moze byc wirus hpv :( sama niestety musialam sie z nim zmierzyc i wiele lekow stosowalam.. pomogl mi dopiero żel dopochwowy papilocare polecony przez lekarza. rewelacyjna sprawa, nie ma na co czekac, trzeba sie szybko leczyc

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: zapalenie sromu - co robic?

Post autor: awoli »

Właśnie też o tym pomyślałam, że może to być wirus HPV. Tutaj https://febumed.pl/porady/80-HPV-wirus- ... y-leczenie znajdziecie jakie dokładnie są objawy. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na ten temat. Trzeba się przebadać, aby choroba się nie pogłębiała. Dobra diagnoza pozwoli na odpowiednie leczenie.

aplikacja na fb kto mnie podgląda
Awatar użytkownika
lila23
Posty: 21
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:45

Re: zapalenie sromu - co robic?

Post autor: lila23 »

Na stan zapalny sromu dobrze sprawdzi się lek o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym - wtedy będziemy mieli pewność, że trafiliśmy w źródło problemu. Popytaj w aptece, farmaceuta na pewno będzie w stanie Ci doradzić skuteczne rozwiąznie.
ODPOWIEDZ