Urazy na wyjazdach

Inne tematy.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 14
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:26

Urazy na wyjazdach

Post autor: heniutek »

Jak można sobie najlepiej poradzić z urazami, gdy jesteśmy na wyjazdach? Byłem ostatnio u znajomych i się troszeczkę uszkodziłem. Potrzebny był ortopeda Gdańsk. Udało się w miarę szybko do specjalisty dostać prywatnie. A jak to zrobić, by się dostać w ramach nfz?
Awatar użytkownika
zadyk
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:46

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: zadyk »

Może jakiś spec Ci tutaj pomoże? Znajdź kogoś pod tym kątem.
Inteligencja stworzenia znanego jako Grupa jest równa pierwiastkowi kwadratowemu z liczby jej członków.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 189
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:06

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: Eliza111 »

Chciałabym Wam polecić ortopedę w Łodzi. https://ortopedalodz.pl Ortopeda profesor Jarosław Fabiś przeprowadzi profesjonalne operację oraz zajmie się rehabilitacją. Polecam serdecznie. Jeśli szukacie dobrego doktora to tylko on.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: Marina »

O urazy na wakacjach naprawdę nietrudno, zwłaszcza, jeśli ma się dzieci, dlatego też warto zawsze mieć przy sobie jakiś dobry środek odkażający i przyspieszający gojenie się ran. My zawsze zabieramy ze sobą octenisept spray o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybiczym. Sprawdza się w naprawdę wielu sytuacjach ;)
Awatar użytkownika
lajw
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:47

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: lajw »

No niestety takie rzeczy się zdarzają, dlatego ja jestem zdania, że przed wyjazdem zawsze warto pomyśleć o odpowiedniej polisie. Weź najlepiej posprawdzaj sobie różne miejsca i dopiero wtedy się na coś zdecyduj. Z miejsc, które to możesz zajrzeć między innymi tutaj https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagra ... wazac.html . Linkiem się nie sugeruj, bo dotyczy rzeczy, która mnie interesowała, jednak jak zerkniesz na stronę to się przekonasz, że możliwości się naprawdę wiele.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: Marina »

Jeśli natomiast szukalibyście dobrego i sprawdzonego ortopedy z Poznania, to polecam specjalistę z Centrum Medycznego Neomedica na ulicy Świetlanej. Na stronie https://www.neomedica.pl/oferta/specjal ... ortopedia/ możecie zapoznać się z całością jego oferty, do czego serdecznie zachęcam ;)
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 151
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:24

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: Anita »

no niestety ze zdrowiem bywa róznie - trzeba o nie dbac. Jeśli widzicie pierwsze niepokojące sygnały to warto udać się do specjalisty. W Krakowie mają doświadczonych rehabilitantów. Kiedy ja miałam problemy ze zdrowiem to zadzwoniłam po rehaexpert http://www.rehaexpert.com.pl/ Specjaliści bardzo mi pomogli rehabilitacjami i masażami. Przyjeżdżali pod wskazany adres
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 73
Rejestracja: 24 cze 2020, 12:59

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: Karola123 »

jeśli potrzebujecie zapisać się do ortopedy to koniecznie zapoznajcie się z ortopedia.org.pl tutaj macie potrzebne i ważne informacje dotyczące tego czym zajmuje się ortopeda oraz kontakt do najlepszych lekarzy specjalistów ze Szczecina. Polecam serdecznie.
zośka15

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: zośka15 »

Urazy na wyjazdach czy podczas kolonii to nic nowego u dzieci. Wiadomo, że dzieci są mniej ostrożne podczas zabawy. Czasami zwykła maść nie wystarczy. Jeśli musicie skorzystać z pomocy specjalisty, to ja niedawno trafiłam na ortopeda dziecięcy Rzeszów, informacje są na ortopedarzeszow.pl. W ofercie mają konsultację oraz specjalistyczne leczenie. Polecam o tym poczytać.
Lód

Re: Urazy na wyjazdach

Post autor: Lód »

Jeżeli poszukujecie naprawdę sprawdzonego miejsca, w którym będziecie mogli liczyć na pomoc w zakresie ortopedii, to od siebie polecam zgłosić się wam do CM gamma na Mokotowie. Sama tam trafiłam, gdy doznałam urazu w górach, na szczęście tam odpowiednie się mną zajęli i teraz już nawet nie pamiętam bólu kolana.
ODPOWIEDZ