Uatrakcyjnienie imprezy

Inne tematy.
Awatar użytkownika
labrador
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2019, 19:36

Uatrakcyjnienie imprezy

Post autor: labrador »

Jakie macie pomysły na uatrakcyjnienie imprez? Do mnie najbardziej trafiają różnego rodzaju alkogry. Znalazłem takowe na https://4gift.pl/gadzety/na-impreze/alkoholowe-gry i pierwsza gra już jest przetestowana, następne są już w drodze i mam nadzieję, że w ciągu kilku dni kurier mi dostarczy paczkę jak najszybciej.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Uatrakcyjnienie imprezy

Post autor: Marina »

Jeśli szukacie różnych gadżetów i dekoracji na imprezy, to polecam Wam sklep internetowy Happenings.pl, w którym znajdziecie wszystko na urodziny, wieczór panieński, ślub i inne. Ja na przykład zawsze zaopatruje się tam w kolorowe balony, których wybór jest tam ogromny :). Przy okazji ceny wcale nie są wygórowane, więc naprawdę warto.
Awatar użytkownika
kubaczka
Posty: 15
Rejestracja: 07 lip 2019, 20:04

Re: Uatrakcyjnienie imprezy

Post autor: kubaczka »

u nas jak wybraliśmy salę na weselę to już właściciele wszystko nam załatwili, oczywiście powiedzieliśmy co byśmy chcieli a dalej to już wszystko się działo bez naszego udziału. No i jak najbardziej jesteśmy zadowoleni, goście też i każdy chciałby tylko powtórkę z takiego wydarzenia. Dlatego jak najbardziej polecamy miejsce http://wroblowka.com.pl/ w Bielsko-Białej
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Re: Uatrakcyjnienie imprezy

Post autor: molinkapol »

Jak chcesz aby impreza nie okazała się niewypałem to zadbaj nie tylko o nagłośnienie ale i o okablowanie ponieważ bez niego nic nie wyjdzie z imprezy, na pewno dobrym producentem cieszącym się dużym zainteresowaniem jest adam hall S7b Znajdziesz tutaj bardzo dużo dobrej jakości okablowania które będą idealne.
Awatar użytkownika
Agnieszka57
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 0:08

Re: Uatrakcyjnienie imprezy

Post autor: Agnieszka57 »

Według mnie to sklep mellilu skutecznie uatrakcyjni każdą imprezę. Dajcie znać jeżeli się ze mną zgadzacie.
Szukający szczęścia jest jak pijak, który nie może trafić do domu, ale wie, że ma dom."
aśka

Re: Uatrakcyjnienie imprezy

Post autor: aśka »

ja zamówiłam tort, przypinki wieczór panieński, specjalne szlafroczki dla każdej z nas i śmieszne nakrycia głowy do zdjęć.
Planujemy kameralną imprezę w górskim domku ale z jacuzzi i sauną, więc będzie luksus!
A jak plany u Was? Czy będzie cudownie? Ja już nie moge się doczekać!

protokół zdawczo odbiorczy tauron dla firm
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Uatrakcyjnienie imprezy

Post autor: lajla »

Jeżeli chcielibyście zapewnić jakieś atrakcje na wieczór kawalerski, to myślę, że warto przemyśleć sobie taką usługę jak striptizer . Na rynku jest sporo firm takich jak na przykład [url]https://www.tancerzerotyczny.pl/ , które oferują tego typu usługi, więcej jeżeli jesteście zainteresowani takimi rozwiązaniami, to myślę że najlepiej byłoby się do nich zgłosić

margaretka modlitwa tekst
ODPOWIEDZ