seks

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 73
Rejestracja: 24 cze 2020, 12:59

seks

Post autor: Karola123 »

Mój facet pracuje za granicą. Trochę jest to przytłaczające bo widujemy się naprawdę rzadko. Ma ktoś podobnie jak ja??
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 189
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:06

Re: seks

Post autor: Eliza111 »

Wiele osób pracuje poza Polską. Mój facet przez dwa lata też wyjeżdżał. Teraz ma pracę w Polsce i jest w domu codziennie.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 73
Rejestracja: 24 cze 2020, 12:59

Re: seks

Post autor: Karola123 »

jak sobie z tym radziłaś że go nie ma? Mi bardzo brakuje dotyku brakuje mi go w moim łóżku.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 73
Rejestracja: 24 cze 2020, 12:59

Re: seks

Post autor: Karola123 »

Pierwszy raz widzę coś takiego. Poczytam o tym i może zdecyduje się to zamówić. dzięki za informacje.
Awatar użytkownika
babcia
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:42

Re: seks

Post autor: babcia »

Przykro mi, choć ja bym mojego chętnie za taką granicę posłała. Mam go dość ;) . No, ale nie ma się zwykle tego, czego się chce. Dlatego myślę sobie o tym, żeby coś z tym robić, no ale mi nie idzie. A wy, jak się w końcu spotkacie, to na pewno będziecie siebie spragnieni, prawda? To tu https://eropteka.pl/wpis/jak-przedluzyc-stosunek/ macie porady odnośnie tego, jak przedłużać stosunek.
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: seks

Post autor: frocia »

Zdecydowanie rozłąka nie służy związkom.
Awatar użytkownika
Wiktoria36
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:30

Re: seks

Post autor: Wiktoria36 »

Owszem ale seks na odległość...nie no, wariactwo.
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: seks

Post autor: alta »

A to tak można? To ja nie jestem na bieżąco. Może też dlatego, że nie byłam w takiej sytuacji że mąż na dłużej gdzieś wyjeżdża. Według mnie nie da się zastąpić tej bliskości, w ogóle seks w związku jest mega ważny. W moim jak zaczęłam stosować belarę to jeszcze się poprawiło. Wcześniej nie powiem był stres jak tylko prezerwatywy stosowaliśmy. Przy stałej antykoncepcji jest bez porównania lepiej.
użuk

Re: seks

Post autor: użuk »

Ja tam specjalnie w tej kwestii nie wariuję, ale na pewno takie https://secretplace.pl/wodne/ zabawki to ja chętnie kupuję. Dla mnie one są przede wszystkim sposobem na rozluźnienie się. A tu akurat patrzyłam na bieliznę i to nie byle jaką. Mamy niedługo z mężem kolejną rocznicę i chcę się dla niego jakoś pokazać. W sumie to nawet bardzo chcę.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 165
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: seks

Post autor: Tomasz96 »

Oczywiście, że tak. Skoro dzisiaj macie taką możliwość, to jak najbardziej powinniście się odpowiednio zabezpieczać. Moim zdaniem, świetnym wyborem dla Was będzie wykorzystanie takich rozwiązań jak chociażby https://econdom.pl/k/19/prezerwatywy W ten sposób, będzie Wam o wiele prościej zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo podczas seksu.
Kłaczek

Re: seks

Post autor: Kłaczek »

Seks to naturalna sprawa, każdy w związku wie jaki on jest ważny aby podtrzymać relację. Czasami aby zapobiec rutynie warto zabawić się nieco inaczej, ubrać coś seksownego, kupić gadżety erotyczne a także wykorzystać lubrykanty czy żele do masażu. Ja uwielbiam długą grę wstępną którą poprzedza właśnie masaż. Jeżeli wy również to polecam stronkę https://secretplace.pl/smakowe/ . Mają bardzo fajne produkty, dzięki którym gra wstępna i seks będą jeszcze lepsze.
Tomża

Re: seks

Post autor: Tomża »

alta pisze: ↑12 wrz 2020, 21:42 A to tak można? To ja nie jestem na bieżąco. Może też dlatego, że nie byłam w takiej sytuacji że mąż na dłużej gdzieś wyjeżdża. Według mnie nie da się zastąpić tej bliskości, w ogóle seks w związku jest mega ważny. W moim jak zaczęłam stosować belarę to jeszcze się poprawiło. Wcześniej nie powiem był stres jak tylko prezerwatywy stosowaliśmy. Przy stałej antykoncepcji jest bez porównania lepiej.
Warto pamiętać, że gdyby antykoncepcja okazała się nieskuteczna to dalej jest możliwość legalnego usunięcia ciąży, więcej na ten temat dowiecie sie ze strony klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ