Psycholog wola

Inne tematy.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Psycholog wola

Post autor: gament »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://kulepszemu.pl/psychoterapia-wola/
Sławomir

Re: Psycholog wola

Post autor: Sławomir »

Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i właśnie tam poszukali wsparcia. Dzięki temu będziecie w stanie znacznie lepiej zadbać o rozwiązanie swoich problemów w sposób racjonalny. Warto zwrócić na to uwagę, bo to bardzo ważny aspekt.
Władysław

Re: Psycholog wola

Post autor: Władysław »

Warto na pewno zainteresować się tym, w jaki sposób moglibyście przygotować się do pomocy Waszym dzieciom. Jeśli nie wiecie, jak poznać objawy anoreksji, to na pewno powinniście się doszkolić w tym temacie. W przeciwnym razie narażacie się na spore zagrożenie, którego lepiej sobie oszczędzić.
milka900

Re: Psycholog wola

Post autor: milka900 »

Bardzo fachową pomoc psychologa, psychiatry i innych terapeutów uzyskasz też tutaj http://www.centrum-terapii.pl/ Centrum Terapii Promitis ma swoje placówki m.in w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Myślę, że mogą ci pomoc. Ja chodzę tam na terapię z synem, który ma zespół Aspergera. To w tej placowce został zdiagnozowany.
Władysław

Re: Psycholog wola

Post autor: Władysław »

Właśnie dlatego dobrym pomysłem mogłoby okazać się skorzystanie ze wsparcia psychologów z Kliniki PsychoMedic.pl. Wiem, że oni specjalizują się w takiej pomocy, dlatego też zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i umówcie się na konsultację. Chodzi w końcu o Wasze zdrowie, pamiętajcie o tym.
ODPOWIEDZ