projektefektywny.pl - opinie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
mirołada

projektefektywny.pl - opinie

Post autor: mirołada »

Czy ktoś z Was może korzystał z usług firmy projektefektywny.pl i może podzielić się opinią na ich temat? Będę naprawdę dozgonnie wdzięczna, bo z tego co widzę na ich stronie, w ofercie, organizują różnego rodzaju gry terenowe - a szukam jakichś naprawdę fajnych i ciekawych rozwiązań na imprezę integracyjną dla pracowników naszej firmy. Będę wdzięczna za każdą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
Salma-82

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Salma-82 »

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić usługi tej firmy, takie zabawy terenowe dla dorosłych to super pomysł na relaks. Wprawdzie nie byłam na imprezie integracyjnej, ale na wieczorze panieńskim i co mogę powiedzieć - naprawdę jest to niezapomniane przeżycie, na długo. Nie ma mowy o nudzie, wszystko jest zaplanowane bardzo dokładnie, od a do z, wszystkie bawiłyśmy się przednio i myślę, że znów skorzystamy. Polecam.
Awatar użytkownika
Wrocisław

Post autor: Wrocisław »

Mam za zadanie zorganizowanie w tym roku wyjazdu integracyjnego i właśnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe, to słyszałem, że Projekt Efektywny, jest firmą, której w tym zakresie można zaufać. Podobno ich wyjazdy, gry, atrakcje cieszą się ogromną popularnością. Sporo osób je poleca i ten wątek jest tylko potwierdzeniem opinii, które znalazłem wcześniej.
Awatar użytkownika
Izolda1975

Post autor: Izolda1975 »

Moja opinia na temat tej firmy jest bardzo pozytywna. Polecam ich z czystym sumieniem, bo moim zdaniem są jednym z najlepszych organizatorów takich wyjazdów integracyjnych. Nie tylko dla pracowników, to znaczy w ich ofercie są nie tylko wyjazdy firmowe, ale one cieszą się popularnością i dobrą opinią. Sporo różnych tematów, wariantów gier do wyboru.
Awatar użytkownika
ksawera-80

Post autor: ksawera-80 »

Podpisuję się obiema rękami pod powyższymi opiniami. Jeśli planujecie wyjazdy firmowe to polecam zajrzeć na ich stronę. Co ważne, trzeba przyznać, że są naprawdę kreatywni, bo wybór różnego rodzaju gier i zabaw z ich oferty jest naprawdę przeogromny. Poza tym, to jest firma, której w tym zakresie naprawdę możecie zaufać, my korzystamy i polecamy. :)
Awatar użytkownika
michalina

Post autor: michalina »

Ich oferta, jeśli chodzi o wyjazdy firmowe jest naprawdę przeogromnie szeroka. To nie są tylko letnie wyjazdy, chyba jako jedni z niewielu w ofercie mają też wyjazdy zimowe, polecam Wam skorzystać, bo my byliśmy pod wielkim ich wrażeniem. Organizują również pikniki, nie tylko gry terenowe, chociaż jeśli chodzi akurat o gry, to są z tego znani, są specjalistami w tej dziedzinie
Awatar użytkownika
Ignacy_84

Post autor: Ignacy_84 »

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć jak pracują, skorzystać z ich oferty i uważam, że jest to jedna z najlepszych tego typu firm w naszej okolicy. Organizują naprawdę świetne wyjazdy firmowe, dopracowane od a do z, każdy szczegół jest zaplanowany i powiem jedno, naprawdę nie ma nudy. Polecam Wam wyjazdu integracyjne właśnie z nimi, jesteśmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
Bogdan1961

Post autor: Bogdan1961 »

Też polecam. Tym bardziej, że ich oferta jest naprawdę bardzo szeroka i jeśli interesują Was wyjazdy firmowe, to naprawdę jest w czym wybrać. Jak to się mówi, dla każdego coś miłego i myślę, że jest w tym sporo prawdy, każdy znajdzie coś dla siebie. :) Mają zarówno gry terenowe, wieczory tematyczne, ale w mają w swojej ofercie nawet integrację online!
Awatar użytkownika
Miłowita-98

Post autor: Miłowita-98 »

W mojej poprzedniej firmie nie były organizowane żadne wyjazdy integracyjne dla pracowników, a ja uważam, że to błąd. Widzę teraz, że naprawdę bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy. Chyba każdy z nas lubi pracować, kiedy nie ma wielkiego napięcia i potrafi się dogadać z współpracownikami, prawda? Nasze wyjazdy organizowane są właśnie przez tę firmę. Polecam.
Awatar użytkownika
Lech_99

Post autor: Lech_99 »

U nas wyszło akurat trochę inaczej, przez przypadek. Mieliśmy wszystko zaklepane, podpisaną umowę z inną firmą na organizacje pikniku firmowego dla naszych pracowników, niestety nie wyszło i na szybko musieliśmy szukać zastępstwa. Okazało się, że projekt efektywny organizuje takie wyjazdy integracyjne na naprawdę wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem.
ODPOWIEDZ