potrzebuję pożyczki

Inne tematy.
Luśka

potrzebuję pożyczki

Post autor: Luśka »

Jeśli chciałabym wziąć pożyczkę, to jakie dokumenty będą mi potrzebne? Czy inne będą mi potrzebne w Banku a inne w jakiejś firmie zajmującej się pożyczkami? Czy w obu przypadkach wymagają tego samego? Polecicie jakąś fajną firmę z pożyczkami w ofercie? Będę przeogromnie wdzięczna, potrzebuję niedużą kwotę.
oewonga_pożyczki

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
Jestem Tomek, pracuję w Wonga. U nas możesz złożyć wniosek o pożyczkę, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Zasady w Wonga są przejrzyste, a wzięcie pożyczki szybkie i proste. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej.W przypadku pozytywnej decyzji gotówkę natychmiast przelejemy na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjnie.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operator

pencott hat
Szołza

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: Szołza »

oewonga_pożyczki pisze: ↑17 maja 2021, 0:37 Cześć,
Jestem Tomek, pracuję w Wonga. U nas możesz złożyć wniosek o pożyczkę, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, a także posiadasz dostęp do Internetu. Zasady w Wonga są przejrzyste, a wzięcie pożyczki szybkie i proste. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy, że przygotujesz:
1. numer Twojego rachunku bankowego,
2. numer Twojego dowodu osobistego ,
3. numer telefonu komórkowego, który będzie potrzebny do weryfikacji.
Następnie wejdź na stronę wonga.com i na suwakach zaznacz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i na jak długo. Wypełnij wniosek i podaj w nim swoje dane. Jest to konieczne do sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej.W przypadku pozytywnej decyzji gotówkę natychmiast przelejemy na Twoje konto. Umowę pożyczkową możesz podpisać drogą elektroniczną lub tradycyjnie.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operator
Długo się czeka na pożyczkę w Wonga?
oewonga_pożyczki

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest bez wątpienia szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiastowo przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.
W razie wątpliwości, zachęcam do telefonicznego kontaktu z naszymi konsultantami 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Toriś

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: Toriś »

oewonga_pożyczki pisze: ↑23 cze 2021, 23:19 Cześć,
zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest bez wątpienia szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiastowo przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.
W razie wątpliwości, zachęcam do telefonicznego kontaktu z naszymi konsultantami 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
A jaką kwotę mogę pożyczyć u Was? To będzie moja pierwsza pożyczka.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:43

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: melike »

Nie tylko Ty :) Myślę, że mamy takie czasy, że wiele osób korzysta z pożyczek. Teraz łatwo i szybko możesz wziąć pożyczkę gotówkową online. Popatrz tu https://taniopozyczam.pl/pozyczka-gotowkowa-online . Możesz dopasować parametry pożyczki i sprawdzić najkorzystniejsze opcje. No i od razu złożyć wniosek.
Maruś93

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: Maruś93 »

Pożyczkę można najwygodniej wziąć przez internet, dlatego też dużo osób korzysta z takiej możliwości. Według mnie pożyczka na dowód jest ciekawym rozwiązaniem, ponieważ nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń aby dostać pożyczkę. Myśle, że sporo osób zastanowi się nad wzięciem właśnie takiej pożyczki.
oewonga_pożyczki

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: oewonga_pożyczki »

Toriś pisze: ↑13 lip 2021, 17:15
A jaką kwotę mogę pożyczyć u Was? To będzie moja pierwsza pożyczka.
Cześć,
to, ile możesz pożyczyć w Wonga zależy od tego, na jaki rodzaj pożyczki się zdecydujesz i to, czy jesteś nowym czy powracającym klientem. W ofercie Wonga masz do wyboru zarówno pożyczkę krótkoterminową – spłacaną jednorazowo, jak i ratalną. Jeśli jesteś nowym klientem, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku oferty na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wyniesie wtedy 0 zł. Stali klienci natomiast, na taki okres, mogą pożyczyć do 3000 zł – koszt pożyczki widzą po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 wygodnych rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznajesz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
nałogowy

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: nałogowy »

Skoro tak, to myślę, że nie powinieneś szukać na chybił-trafił, a na przykład przeczytać ten https://www.vader.pl/dlaczego-po-kredyt ... z-krakowa/ wpis i zastosować się do wskazanych porad. Moim zdaniem tak postąpisz nie tylko właściwie, ale także i odpowiedzialnie.
zośka

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: zośka »

Wydatki to są zawsze, większe czy mniejsze. Osobiście przydałaby mi się taka pożyczka na wykończenie domu https://taktofinanse.pl/pozyczki/pozycz ... zenie-domu , bo trochę kaski mi zabrakło, żeby wszystko wykończyć. Tu można szybko taką otrzymać, formalności też niedużo i wygodnie bo online.
Byk42

Re: potrzebuję pożyczki

Post autor: Byk42 »

Czasami trudno taką pożyczkę dostać, dlatego myślę, że fajnym rozwiązaniem są pożyczki z gwarantem. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/blog/na-czym ... -gwarantem dowiesz się czym dokładnie są i jak ją wziąć. Polecam mieć na uwadze stronę, bo można tutaj wziąć naprawdę wygodną i korzystną pożyczkę.
ODPOWIEDZ