Ortopeda

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2019, 18:36

Ortopeda

Post autor: Celestyna »

Pewnie będę musiała chodzić na fizjoterapię ale na razie rozglądam się za gabinetem ortopedycznym. Zastanawiam się nad tą poradnią http://praktyka24.pl/oferta/klinika-ort ... y-wroclaw/ . Zależy mi na stałej opiece ponieważ uprawiam regularnie sport. Ta klinika oferuje także wizyty domowe w razie potrzeby. To akurat coś dla mnie. A może ktoś z Was już korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
melike
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:43

Re: Ortopeda

Post autor: melike »

Niestety, urazy kończyn często spotykają dzieci i młodzież uprawiającą sport. Czasami zwykła maść nie pomoże i trzeba iść do ortopedy. Słyszałam, że ortopeda dziecięcy Rzeszów ma doświadczenie. Zajmuje się nie tylko konsultacją, ale też proponuje terapię, a nawet operację, jeśli uraz jest poważny. Więcej informacji jest tutaj ortopedarzeszow.pl.
Paweł

Re: Ortopeda

Post autor: Paweł »

Niestety kontuzje zdarzają się bardzo często. Dlatego ja mam sprawdzoną poradnię ortopedyczną Wrocław, gdzie pracują doświadczeni lekarze, którzy potrafią szybko postawić trafną diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie i późniejszą rehabilitację. Szczególnie ważna przy kontuzjach sportowych jest rehabilitacja, żeby móc szybko wrócić do pełnej sprawności.
Awatar użytkownika
mortalionik
Posty: 38
Rejestracja: 31 sie 2020, 21:26

Re: Ortopeda

Post autor: mortalionik »

Według mnie, najważniejsze aby lekarz był doświadczony i znał się na swoich fachu. Od siebie mogę powiedzieć, że dobrych ortopedów znajdziecie w warszawskiej klinice CM Gamma ul. Bobrowiecka 8. Cieszy się ona bardzo dobrymi opiniami, więc myślę, że naprawdę można im zaufać.
iguś87

Re: Ortopeda

Post autor: iguś87 »

Witam,poszukuje lekarza,ktory wypisze mi zaświadczenie o stanie zdrowia. Co sądzicie o tym,aby wybrać się do tego specjalisty https://hms-assistance24.com/swiadectwa-zdrowia,26,pl Czy warto kontrolowac swoj stan zdrowia tak,jak bywało to przed pandemią? Proszę o opinie.
ODPOWIEDZ