ochrona mieszkania

Inne tematy.
Awatar użytkownika
daria
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2019, 22:11

ochrona mieszkania

Post autor: daria »

Zastanawiam się nad ochroną mego mieszkania. W moim bloku mieszkają bardzo różni ludzie i czasem jest niebezpiecznie. Co byście polecili do małego mieszkania, jaki monitoring? Widziałam, że firma http://impuls24.pl/ ma ciekawe opcje systemu alarmowego, ale kompletnie na tym się nie znam. Co wybrać?

meble bodzio reklamacja
Awatar użytkownika
Ertopig22
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:34

Re: ochrona mieszkania

Post autor: Ertopig22 »

Wydaje mi się, że należy to do Twojej własnej decyzji. Sam musisz się zdecydować.
Lustro pokazuje prawdę; nie myli się gdyż nie myśli. Myślenie w swojej istocie jest myleniem się.
Awatar użytkownika
Erlikow42
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:15

Re: ochrona mieszkania

Post autor: Erlikow42 »

Nie pomogę Tobie pod tym kątem. Nie mam pojęcia w tym temacie.
Jeśli macie uczciwie żyć, musicie wiedzieć, kim jesteście i co was czeka, czeka was wszystkich.
Awatar użytkownika
maxy223
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:00

Re: ochrona mieszkania

Post autor: maxy223 »

Według mnie świetnie spisują się kamery IP. Jest to mały sprzęt przeznaczony do monitorowania. Świetnie się spisują podczas wyjazd na wakacje czy ochrony małego sklepu. Mają z reguły szeroki kąt widzenia i dobra kompresje pozwalającą na zapisywanie duzych ilości materiałów wideo przy małym zuzyciu pamięci na dysku. Taki camspot 3.5 wydaje się ok.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:38

Re: ochrona mieszkania

Post autor: agus123 »

Czytałam kiedyś o camspocie 3.5. Wydawał się bardzo ciekawym rozwiązaniem, ale jakoś zapomniałam o nim. Możesz coś powiedziec o nim więcej? Wiem, że był kompatybilny z najpopularniejszymi systemami np. IOS.
Awatar użytkownika
maxy223
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:00

Re: ochrona mieszkania

Post autor: maxy223 »

No ogólnie jestem zwolennikiem tej kamerki ;). Ma fajną opcję detekcji ruchu. Jak coś przyuważy to robi zdjęcie i wysyła na maila lub jakis serwer FTP. Ma zasieg widzenia do 62 stopni, a to sporo.
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:38

Re: ochrona mieszkania

Post autor: agus123 »

Można ją gdzieś na internecie zamówic? Szukam właśnie do monitoringu małej firmy bo wyjeżdzam na wakacje.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2019, 17:32

Re: ochrona mieszkania

Post autor: zuzanka »

agus123 pisze: ↑19 lip 2019, 21:31 Można ją gdzieś na internecie zamówic? Szukam właśnie do monitoringu małej firmy bo wyjeżdzam na wakacje.
Ja je znalazłam na https://ov.overmax.eu/kategoria/kamery-ip . Szukałam konkretnie tego modelu 3.5, ale pozostałe też są ciekawe np.model 4.8 ma bardzo dobry zoom optyczny.
Awatar użytkownika
maxy223
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:00

Re: ochrona mieszkania

Post autor: maxy223 »

Wydaje mi się, że model 4.8 to bardziej by się nadawał do monitorowania posesji, podjazdu, ewentualnie mógłby byc skierowany na samochód. Też jest to bardzo dobra kamera ale moim zdaniem model 3.5 do monitoringu wnętrza pomieszczenia nadałby się lepiej ;).

wzmacniacz gsm schemat
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Re: ochrona mieszkania

Post autor: molinkapol »

By dobrze chronić swoje mieszkanie polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.bcscctv.pl/category/systemy-ip-bcs-point Znajdziesz tutaj bardzo dobre oferty odnośnie monitoringu które powinny bardzo Ci się spodobać. Ceny nie sa wygórowane więc bez najmniejszych problemów powinnaś poradzić sobie z opracowaniem ochrony całego mieszkania.
ODPOWIEDZ