Naprawa lamborghini - kogo polecacie?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
obenka
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Naprawa lamborghini - kogo polecacie?

Post autor: obenka »

Cześć, czeka mnie naprawa lamborghini, ale nie mam pojęcia do kogo się zgłosić w okolicach Katowic. Właśnie mój poprzedni mechanik zamknął warsztat i przeszedł na emeryturę, niestety nie był w stanie mi nikogo polecić. Póki co, auto ma się dobrze. Boję się, że jak przyjdzie co, do czego to będę miała problem ze znalezieniem dobrego mechanika, który zna się na naprawie samochód tej klasy. Ktoś, coś?
miłka

Re: Naprawa lamborghini - kogo polecacie?

Post autor: miłka »

obenka pisze: ↑06 lut 2021, 12:26 Cześć, czeka mnie naprawa lamborghini, ale nie mam pojęcia do kogo się zgłosić w okolicach Katowic. Właśnie mój poprzedni mechanik zamknął warsztat i przeszedł na emeryturę, niestety nie był w stanie mi nikogo polecić. Póki co, auto ma się dobrze. Boję się, że jak przyjdzie co, do czego to będę miała problem ze znalezieniem dobrego mechanika, który zna się na naprawie samochód tej klasy. Ktoś, coś?
o rany, co tam masz do naprawy??
______________
miernik grubości lakieru
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 68
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:05

Re: Naprawa lamborghini - kogo polecacie?

Post autor: andromeda »

Uważam że z każdym samochodem możesz pojechać do tego http://eurocar-zarow.pl/ serwisu. Co prawda samochody premium najlepiej serwisować a w autoryzowanych i dedykowanych serwisach bo przecież w razie czego części też będzie trzema zamawiać oryginalne. Ale auto takie jak moje to Ci każdy mechanik bez problemu ogarnie, byle był uczciwy :)
mojśka

Re: Naprawa lamborghini - kogo polecacie?

Post autor: mojśka »

To już w sumie grubsza sprawa, więc faktycznie warto powierzyć taki samochód lepszemu mechanikowi. Tak czy siak, zostawiam wam namiar na: wynajem samochodów Warszawa W końcu jak oddacie samochód do naprawy, to musicie czym jeździć w ramach zastępstwa. Akurat w tej wypożyczalni mają super warunki - polecam sobie sprawdzić.
ODPOWIEDZ