Kurzajki i brodawki

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bejbi
Posty: 18
Rejestracja: 13 sty 2019, 7:44

Kurzajki i brodawki

Post autor: Bejbi »

Na Twoich dłoniach pojawiły się małe wypustki? Bardzo prawdopodobne, że są to kurzajki lub brodawki. Nie lekceważ ich i jak najszybciej kup odpowiednie dermokosmetyki na kurzajki i brodawki w https://www.apteka-leki.pl/.
Awatar użytkownika
kozik
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:04

Re: Kurzajki i brodawki

Post autor: kozik »

Forumowicze często mają rację w takich sprawach. Wasze sugestie mogą się sprawdzić.
Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą cię kochać. (...) lepiej mieć własne zdanie, niż próbować dogodzić innym.
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Kurzajki i brodawki

Post autor: nowacka »

to wirus hpv
Awatar użytkownika
parasolka
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2019, 9:31

Re: Kurzajki i brodawki

Post autor: parasolka »

Pewnie tak ale i tak o wiele gorsze są te jego rodzaje które nie wywołują widocznych objawów tylko na przykład raka szyjki macicy. Pamiętaj że możesz mieć wiele rodzajów wirusa jednocześnie więc myślę że warto chociażby profilaktycznie stosować dopochwowo żel papilocare, przynajmniej będziesz pewna że zrobiłaś wszystko co możliwe żeby się go pozbyć a ten żel zdecydowanie ułatwia gojenie zmian jakie wywołał w okolicach szyjki macicy
Awatar użytkownika
tisaiadevries
Posty: 49
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:29

Re: Kurzajki i brodawki

Post autor: tisaiadevries »

Ja miałam ogromne kłykciny w okolicach odbytu, ale w szpitalu MAzovia zostały one po całości usunięte, nie miałam z nimi żadnego problemu. Kłykciny miałam w okolicach odbytu, ale wierzcie mi, wyglądało to do tego stopnia nieestetycznie, ze musiałam usunąć.
ODPOWIEDZ