kurier

Inne tematy.
Awatar użytkownika
rollpo

kurier

Post autor: rollpo »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać... Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście żeby to była sprawdzona firma, bo nie chciałabym żeby towar się uszkodził. Dobrze też by było jakby kurier szybko dowoził przesyłki na miejsce
Awatar użytkownika
kodak

Re: kurier

Post autor: kodak »

rollpo pisze: ↑11 cze 2021, 22:38 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać... Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście żeby to była sprawdzona firma, bo nie chciałabym żeby towar się uszkodził. Dobrze też by było jakby kurier szybko dowoził przesyłki na miejsce
To mogę podpowiedzieć w takim razie by zapoznać się z ofertą kuriera pallex . Ma naprawdę dobre opinie i specjalizuje się właśnie we wszelkich przesyłkach o wiekszych gabarytach
Awatar użytkownika
dayz

Post autor: dayz »

rollpo pisze: ↑11 cze 2021, 22:38 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać... Czy możecie mi kogoś polecić? Oczywiście żeby to była sprawdzona firma, bo nie chciałabym żeby towar się uszkodził. Dobrze też by było jakby kurier szybko dowoził przesyłki na miejsce
No wiesz, to zależy czy to ma być paleta kurierem do Hiszpanii czy może krajowa... wówczas nieco inny jest wybór. Dobrze by było jakbyś pytanie doprecyzowała :)
Wołodia23

Post autor: Wołodia23 »

Wydaje mi się, że firmy kurierskie świadczą usługi na wysokim poziomie i o wyborze tak naprawdę decydują detale. Ja korzystam z usług brokera który nie tylko daje mi możliwość wyboru spośród wielu kurierów ale i masę pomocnych rad jak ta https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-kur ... przyjechal Dzięki nim moje towary docierają na czas i w atrakcyjnej stawce.
ODPOWIEDZ