Kamień naturalnie

Inne tematy.
bóziaczek

Kamień naturalnie

Post autor: bóziaczek »

Dla mnie najpiękniejszym materiałem jest kamień. Prawdziwy taki zgodny z naturą. Pasuje wszędzie. Fajnie mieć blat w kuchni na wymiar. Wygląda i idealnie się zmieścił.
bóziaczek

Re: Kamień naturalnie

Post autor: bóziaczek »

bóziaczek pisze: ↑18 lis 2020, 21:50 Dla mnie najpiękniejszym materiałem jest kamień. Prawdziwy taki zgodny z naturą https://www.fabrykablatow.pl/ . Pasuje wszędzie. Fajnie mieć blat w kuchni na wymiar. Wygląda i idealnie się zmieścił.


język wyszukiwania google
ą123ola

Re: Kamień naturalnie

Post autor: ą123ola »

Zgadzam się, że blaty z kamienia wyglądają świetnie i są naprawdę wytrzymałe, ale ich cena jest często zawrotna ;) Warto postawić na blat drewniany na wymiar, który nie tylko dodaje wnętrzu eleganckiego, ponadczasowego stylu, ale ociepla aranżację i odpowiednio konserwowany jest naprawdę praktyczny.
tokuś

Re: Kamień naturalnie

Post autor: tokuś »

W zasadzie dlaczego by tego nie dać. Moim zdaniem to też dobrze wygląda, ale nie jestem przekonana, czy nie będzie za ciężko potem wyglądać. Też mi się podobają bardzo płytki ceglane , ale koniec końców się jednak waham. Nie chciałabym, żeby to wszystko jakoś negatywnie wpłynęło potem na mój sen. Który i tak jest oj wymagający.
ODPOWIEDZ