Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Urlopowicz
Posty: 18
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: Urlopowicz »

Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

zenskie kwiaty marihuany
Awatar użytkownika
kozik
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:04

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: kozik »

Często trafia się na takie oferty. Według mnie dużo jest tego i zdecydowanie jest w czym wybierać.
Nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą cię kochać. (...) lepiej mieć własne zdanie, niż próbować dogodzić innym.
Awatar użytkownika
wypiek
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 1:33

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: wypiek »

Studio tatuażu można znaleźć na każdym kroku, więc tylko trzeba przejrzeć, jaką mają ofertę. Też tatuaże w Radomiu można sobie zrobić szybko i profesjonalnie. Jednak sporo osób ma do nich sentyment i tatuaż ma się na lata, więc lepiej niech zrobi go ktoś, kto się na tym zna.
Awatar użytkownika
zira
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:33

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: zira »

Jeśli chodzi o Radom to nie pomogę ale mogę zaproponować świetne studio z Warszawy ( dojazd nie jest taki zły przecież ;p ). Zerknij sobie na fotki prac Jacka z Jah Love Tattoo https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 4193981226. Chodzę do niego od kilku dobrych miesięcy, nie wiem jak to robi ale odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanego wzoru nie stanowi dla niego absolutnie żadnego problemu. Mega talent!
Awatar użytkownika
Oksana Vanisimowa
Posty: 77
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:25

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: Oksana Vanisimowa »

Z radomia niestety nie znam nikogo. Na pewno warto pomyśleć o jakimś tez dobrym kosmetyku do pielęgnacji tatuażu jak np Tattoo butter Loveink, które jest w 100% naturalne.
Awatar użytkownika
amelka_3
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:47

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: amelka_3 »

oo zira to witaj w klubie, ja też chodzę do Jah Love Tattoo z tym, ze to Michała :) Jest najlepszy jeśli chodzi o prace realistyczne. Tak precyzyjnie wykonanych tatuaży jeszcze nie widziałam, tu każdy detal jest dopieszczony na każdy możliwy sposób :) efekt końcowy naprawdę robi wrażenie.
ODPOWIEDZ