Jak sie pozbyć zaparć?

Inne tematy.
Cśka

Jak sie pozbyć zaparć?

Post autor: Cśka »

Co można z tym zrobić poza zdrową dietą? Próbuje sie zdrowo odżywiać, jem te wszystkie zalecane produkty a i tak niewiele działa. Poza tym nie muszę mówić jaka reakcja jest po śliwkach czy morelach suszonych. Ból niesamowity i nagła sytuacja, dramat jeśli zdarzy się poza domem
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 68
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:05

Re: Jak sie pozbyć zaparć?

Post autor: andromeda »

Cśka pisze: ↑19 cze 2021, 20:15 Co można z tym zrobić poza zdrową dietą? Próbuje sie zdrowo odżywiać, jem te wszystkie zalecane produkty a i tak niewiele działa. Poza tym nie muszę mówić jaka reakcja jest po śliwkach czy morelach suszonych.
Nieraz zdrowa dieta nie wystarczy żeby pozbyć się zaparć. U mnie tez się pojawiły podczas diety odchudzającej i mimo że szybko wróciłam do normalnego zdrowego jedzenia nie chciały ustąpić. Dopiero xenna balance pomogła.
kaśka

Re: Jak sie pozbyć zaparć?

Post autor: kaśka »

Z zaparciami to musisz bardzo uważać, one bywają przyczyna powstawania hemoroidów. Ja się ich w ciąży nabawiłam i teraz mam problem. Stosuję od niedawna zalecony przez lekarza probiotyk proktologiczny proctolact i zauważyłam nawet lekką poprawę. Jest on zalecany w zaburzeniach mikroflory jelit, szczególnie w przypadku dolegliwości ze strony końcowego odcinka przewodu pokarmowego
Lućna85

Re: Jak sie pozbyć zaparć?

Post autor: Lućna85 »

Ja również uważam, że jedzenie ma wpływ nie tylko na stan składników w naszym organizmie. Samopoczucie na co dzień też wynika z naszej diety. Gotuje częściej wegańskie dania i kupuje ekologiczne produkty tutaj https://thegreenwoodpeckertrill.eu/prod ... szone-eko/. Z borowików robię zupę czy sos, takie sosy z torebek mają straszny skład.
ODPOWIEDZ