content marketing

Inne tematy.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

content marketing

Post autor: gament »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym polecam wejść http://effectivepr.pl/oferta/e-pr-media ... znosciowe/
ćma

Re: content marketing

Post autor: ćma »

gament pisze: 29 sty 2021, 19:15 Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym polecam wejść
Super, warto polecać sobie nawzajem takie artykuły,bo można się nowych rzeczy dowiedzieć. Z mojej strony polecam bardzo https://www.inclick.pl/jak-pozycjonowac ... ternetowy/ , gdyż tutaj można doczytać jak np. pozycjonować sklep
miód

Re: content marketing

Post autor: miód »

Moim zdaniem takie działa najlepiej zlecić jakiejś dobrej agencji reklamowej. Reklama w obecnych czasach jest naprawdę bardzo ważna, bo dzięki niej stajemy się widoczni, zauważalni. niestety w każdej branży jest obecnie tak duża konkurencja że nie mamy szans zaistniej bez niej. Ja szukając fachowców w intrenecie natrafiłem na
Tośka

Re: content marketing

Post autor: Tośka »

Reklama i dobry marketing w obecnych czasach to podstawa jeśli chcesz aby firma przetrwała na agresywnym rynku który dodatkowo trawi pandemia. Najlepiej skupić się na sieci i tam pozyskiwać nowych klientów poprzez dobrze stworzoną i wypozycjonowaną stronę firmową. Agencja https://quality-factor.pl/ świetnie się z tego wywiąże i dzięki nim zyskasz nowych klientów.
uśka

Re: content marketing

Post autor: uśka »

Taki content marketing to bardzo ważna rzecz dla firmy. Jednak to zadanie w mojej opinii dla profesjonalistów. Nie każdy ma wiedzę na ten temat, która pozwala na prowadzenie takich działań. Do tego potrzebne są również odpowiednie narzędzia, do których nie mamy dostępu. Szukając specjalisty w tym zakresie ostatecznie zdecydowałam się na Pana Piotra, którego znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/copywriting/ . Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że to była naprawdę bardzo dobra decyzja.
koleś

Re: content marketing

Post autor: koleś »

Jeśli chodzi o fajne treści które przykuwają uwagę klientów na moją stronę www, to ich autorem jest agencja http://mwp.org.pl/ . Od lat działają w marketingu internetowym, doskonale wiedząc jak działać by osiągnąć założone cele. U mnie poza content marketingiem działają równie skutecznie przez socjal media, budując pozytywny wizerunek marki.
ODPOWIEDZ